fbpx
KULTURA

Deutsche Schlager & Volksmusik – gala w zabrzańskim MOK

Wyjątkowi wykonawcy, wyjątkowe niemieckie przeboje, a wszystko już 2 marca w Miejskim Ośrodku Kultury w Zabrzu przy ul. 3 Maja. Koncert pełen niespodzianek poprowadzi Danuta Wiśniewska – była solistka Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”. W zabrzańskim MOK-u publiczność rozruszają między innymi Die Schluchtenkracher i Bettina. Mamy jedno podwójne zaproszenie na tę galę. Otrzyma je autorka/autor najlepszego komentarza zamieszczonego pod naszą zapowiedzią na stronie zabrze24.info Temat dowolny, ale mile będą widziane treści związane z Deutsche Schlager & Volksmusik. Na komentarze czekamy do piątku 8 lutego.

Podobne artykuły

Książki romanse, które warto przeczytać jesienią. Nowości!

@admin

Arie Mozarta, Pucciniego i Verdiego w Filharmonii Zabrzańskiej

redaktor

Atrakcje z okazji zabrzańskiej Nocy Muzeów

redaktor

8 komentarzy

Krystian 1 lutego 2019 at 23:19

Nie wiem czy to Jawa czy to sen ? Ale chyba sen bo tylko w snach można spotkac imprezę idealną bo taką właśnie jest Deutsche Schlager & Volksmusik. Sandra Mo & Valentino to duet marzenie, każdy ich dźwięk, każda nuta to wyjątkowe doznanie słuchowe. Bettina to jednoosobowy zespół muzyczny, niezwykły talent muzyczny. Na świecie nie ma 2 takiego artysty jak wyżej wspomniana, jej umiejętność gry na wielu
instrumentach jednocześnie to prawdziwe Show jakiego jeszcze świat nie widział. Jej muzyka to najpiękniejsza symfonia doznań jaką można sobie zafundować. Die Schluchtenkracher choć w Polsce niewielu ich zna to w Niemczech powodują dosłowny akustyczny orgazm u słuchaczy. Ich nietuzinkowa muzyka to lek dla duszy. No i na samym końcu organizatorka tego snu jakim jest ten koncert Danusia Wiśniewska. Piosenkarka o wokalu anioła. Kiedy śpiewa swoje słuchacz ma wrażenie jakby słyszał samego Pana Boga 😉

Odpowiedz
Mirek Kowalkowski 2 lutego 2019 at 21:04

Deutsche Schlager & Volksmusik to impreza, na którą chciałbym się wybrać z żoną. Brawo Danuta Wischnewski! Super inicjatywa! Tak trzymać! Więcej takich wspaniałych koncertów w Zabrzu!

Odpowiedz
Marcelina Kowalczyk 2 lutego 2019 at 22:29

Prawdziwe gwiazdy niemieckiej sceny! Zapowiada się super zabawa!

Odpowiedz
Anonim 3 lutego 2019 at 01:00

To moja nuta. Piękne melodie i rytmy do słuchania i do tańca.

Odpowiedz
Giorgio 3 lutego 2019 at 01:07

Die Schluchtenkracher mogę słuchać. Po prostu super!

Odpowiedz
Alojz 3 lutego 2019 at 01:09

Jo chca Bettina!

Odpowiedz
Ana 3 lutego 2019 at 01:20

Czy będzie słońce, czy deszcz, czy śnieg chce wybrać się na Deutsche Schlager & Volksmusik!

Odpowiedz
Karina 3 lutego 2019 at 16:34

Wspaniałe brzmienia, wspaniałe rytmy, wspaniali artyści. To będzie super koncert! Polecam wszystkim Deutsche Schlager & Volksmusik w MOK na 3 Maja.

Odpowiedz

SKOMENTUJ

» translate page «