fbpx
INFORMACJE

Dodatkowe 4 mln zł dla Szpitala Specjalistycznego na Curie-Skłodowskiej

Większość radnych sejmiku woj. śląskiego zadecydowała na wczorajszej sesji o zwiększeniu dofinansowania dla Szpitala Specjalistycznego w Zabrzu przy ul. Curie-Skłodowskiej. Placówka otrzyma o 4 mln 130 tys. zł więcej niż przewidywano.

Większość radnych sejmiku woj. śląskiego zadecydowała podczas wczorajszej sesji o zwiększeniu dofinansowania dla Szpitala Specjalistycznego w Zabrzu przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej. Placówka otrzyma o 4 mln 130 tys. zł więcej niż przewidywano.

Tylko w tym roku jest to dla naszego szpitala kwota opiewająca już na ponad 13 mln zł. Świetny wynik! Walczymy o każdy grosz, żeby poprawić wyposażenie i infrastrukturę – mówi z radością Krzysztof Żabicki, prezes Szpitala Specjalistycznego w Zabrzu Sp. z o.o.

Zabrzański szpital przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie to wysoce wyspecjalizowana placówka na terenie Zabrza, z oddziałami, poradniami i pracowniami, świadcząca również usługi komercyjne.

Zwiększenie finansowego wsparcia dla tej placówki to priorytet w trosce o zdrowie mieszkańców woj. śląskiego i zabrzan – skwitowała po głosowaniu Alina Nowak, zabrzanka i radna sejmiku woj. śląskiego.

 

Foto: materiały prasowe

Podobne artykuły

Jedni protestują, inni z tego powodu cierpią…

redaktor

Służba zdrowia w Zabrzu na miarę „zrównoważonego rozwoju…”

redaktor

Ponad 12 tysięcy złotych zebrano podczas charytatywnego turnieju

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «