fbpx
BIZNES

Dostawki hotelowe: opcje dla każdego hotelu i każdego gościa

Dostawka hotelowa to praktyczne i bardzo pożądane w każdym hotelu rozwiązanie. Najczęściej korzystają z niego rodziny z dziećmi oraz kilkuosobowe grupy przyjaciół, czy znajomych.

Dostawka hotelowa to praktyczne i bardzo pożądane w każdym hotelu rozwiązanie. Najczęściej korzystają z niego rodziny z dziećmi oraz kilkuosobowe grupy przyjaciół, czy znajomych.

Dostawki hotelowe pozwalają na zakwaterowanie w danym pokoju większej liczby osób, niż ta, która jest do niego przypisana. Decydując się na udostępnienie tej opcji gościom hotelowym, możesz podnieść prestiż swojego obiektu.

Dostawki hotelowe mają też spory wpływ na poziom zadowolenia i samopoczucie osób, które wynajmują pokój w Twoim hotelu. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto decydować się na to rozwiązanie. Poznaj różne typy dostawek oraz zobacz, czym się kierować w trakcie ich wyboru.

Dlaczego dostawki hotelowe są niezbędne w branży hotelarskiej?

Na dostawki hotelowe warto się zdecydować z kilku względów.

Po pierwsze: Komfort gości

Pozwalają zapewnić większy komfort gościom przebywającym w hotelu. W ten sposób goście mogą lepiej dostosować pokój do swoich realnych potrzeb. Ponoszą oni też dużo niższe koszta niż wynajem całego dodatkowego pomieszczenia.

Po drugie: Prestiż obiektu

Wpływają one zdecydowanie na prestiż obiektu noclegowego. Opcja ta stanowi ważny element wizytówki miejsca, którym zarządzasz.

Po trzecie: Zaufanie i lojalność

Stanowią dla klienta wyraźny sygnał, że jego potrzeby w danym hotelu są stawiane na pierwszym miejscu. W ten sposób budujesz u nich zaufanie i możesz liczyć na ich lojalność.

Rodzaje dostawek hotelowych – przegląd możliwości

Istnieje kilka różnych typów dostawek hotelowych:

  • dostawka łóżkowa – czyli dodatkowe łóżko z wysuwaną dostawką;
  • dostawka składana – w roli takiej dostawki najczęściej w hotelach wykorzystywane są składane sofy z funkcją spania lub też mobilne łóżka polowe, ale gwarantujące wygodę tradycyjnego łóżka hotelowego;
  • dostawka dziecięca – jak sama nazwa wskazuje, jest to rozwiązanie dedykowane najmłodszym gościom hotelowym; funkcję tej dostawki pełnią najczęściej dziecięce łóżeczka turystyczne.

Jak wybrać idealne dostawki do Twojego hotelu?

Szukając idealnych dostawek do Twojego obiektu uwzględnij:

1. Trwałość i jakość mebla

Najtrwalsze łóżka i sofy, które sprawdzają się idealnie w charakterze dostawki, produkuje firma Pionier z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży. Meble tego producenta powstają z wysokiej jakości płyt drewnianych uznanych producentów, a ich pokrycie stanowią wysokiej jakości materiały. Ich dużą zaletę stanowi również solidne i staranne wykonanie.

2. Oferowaną wygodę

Dostawki hotelowe muszą zapewnić Twoim gościom wygodę i swobodę w czasie odpoczynku nocnego. Gdy jest to dostawka dla dziecka, liczy się tu przede wszystkim bezpieczeństwo.

3. Funkcjonalność

Najlepszym wyborem będą meble z funkcją składania, a także dostawki mobilne. Te pierwsze można po wykorzystaniu schować, bądź przekształcić w dodatkowe siedzisko. Dostawki hotelowe mobilne – czyli osadzone na kółkach – ułatwiają ich transport między pokojami.

Zadowoleni goście – jak dostawki wpływają na opinie hoteli?

Dostawki hotelowe to swego rodzaju must have hotelowego wyposażenia. Możliwość skorzystania z nich wpływa bardzo pozytywnie na opinie na temat danego obiektu.

Osoby szukające wygodnego noclegu w hotelu bardzo często zwracają uwagę na to, czy dostawka hotelowa jest jedną z dostępnych opcji. Postępują tak głównie rodzice z małymi dziećmi, dzięki czemu ich pociechy mniej się stresują, bo mogą nocować ze swoimi opiekunami. W tym wypadku z pewnością możesz liczyć ze strony gości na pozytywny komentarz. Dbasz w ten sposób o wysoki poziom ich zadowolenia.

Dostawek hotelowych poszukują też nierzadko kilkuosobowe grupy, dla których wynajem dwóch oddzielnych pokoi nie jest opłacalne. Oni również mogąc wykorzystać tą opcję, wystawią pozytywną ocenę Twojemu obiektowi.

Podobne artykuły

Poznaj oprogramowanie ERP 4FACOTRY: QAD Adaptive ERP

@admin

KRUPA-MED – skuteczna terapia i masaże lecznicze dla każdego…

redaktor

Jaka sztukateria do łazienki jest odpowiednia?

@admin

SKOMENTUJ

» translate page «