fbpx
INFORMACJE

Dachowanie przy średnicówce. Pijany kierowca przewoził dwoje dzieci [ZDJĘCIA]

Dachowanie samochodu osobowego Zabrze Ruda Śląska DTŚ

Około godziny 15.00 na Drogowej Trasie Średnicowej przy granicy Rudy Śląskiej z Zabrzem doszło do dachowania samochodu osobowego. Oprócz kierowcy, który miał w organizmie ponad promil alkoholu, w aucie było dwoje dzieci. Zostały przewiezione do szpitala.

Kierowca, jak wynika ze wstępnych ustaleń rudzkich policjantów, jechał za szybko i w ostatniej chwili zdecydował się skręcić w zjazd do stacji benzynowej. W wyniku tego niebezpiecznego manewru zahaczył o krawężnik oraz metalowe barierki przy poboczu DTŚ. Samochód dachował na stacji benzynowej.

35-letni kierowca z auta wyszedł o własnych siłach. Dzieci wyciągnęli świadkowie wypadku. Po przebadaniu alkomatem okazało się, że 35 latek ma 1,3 promila alkoholu w wdychanym powietrzu.

Na miejscu oprócz policjantów drogówki pojawili się strażacy oraz ratownicy medyczni. Ci ostatni przewieźli dzieci na badania do szpitala. Kierowcy nic się nie stało.

To zdarzenie zostało zakwalifikowane przez nas jako wypadek drogowy. Jednak jeśli otrzymamy informacje ze szpitala, że dzieciom nic się nie stało, to wówczas będzie to kolizja – podsumował st. asp. Arkadiusz Ciozak – oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rudzie Śląskiej.

Około godziny 15.00 na Drogowej Trasie Średnicowej przy granicy Rudy Śląskiej z Zabrzem doszło do dachowania samochodu osobowego. Oprócz kierowcy, w aucie było dwoje dzieci. Zostały przewiezione do szpitala.Około godziny 15.00 na Drogowej Trasie Średnicowej przy granicy Rudy Śląskiej z Zabrzem doszło do dachowania samochodu osobowego. Oprócz kierowcy, w aucie było dwoje dzieci. Zostały przewiezione do szpitala.Około godziny 15.00 na Drogowej Trasie Średnicowej przy granicy Rudy Śląskiej z Zabrzem doszło do dachowania samochodu osobowego. Oprócz kierowcy, w aucie było dwoje dzieci. Zostały przewiezione do szpitala.

Podobne artykuły

Leżał pijany na chodniku. Miał amfetaminę, jego kolega 300 gramów marihuany!

redaktor

Na terenie Zabrza rusza kwalifikacja wojskowa 2023

redaktor

Bezpłatny kurs motorniczego z gwarancją zatrudnienia

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «