fbpx
INFORMACJE

Dwukrotnie napadł z atrapą broni na sklep w Bytomiu [ZDJĘCIA]

Z atrapą pistoletu steroryzował ekspedientkę. Jego łupem padły pieniądze i telefon. 35 letni mieszkaniec Zabrza dwa razy napadł na ten sam sklep w Bytomiu przy ul. Wallisa. Bandytę w końcu zatrzymali bytomscy policjanci.

Z atrapą pistoletu sterroryzował ekspedientkę. Jego łupem padły pieniądze i telefon. 35 letni mieszkaniec Zabrza dwa razy napadł na ten sam sklep w Bytomiu przy ul. Wallisa. Bandytę w końcu zatrzymali bytomscy policjanci.

Pierwszy napad na sklep w Bytomiu miał miejsce 2 listopada zeszłego roku.

– Mężczyzna wszedł do sklepu przy ulicy Wallisa i grożąc użyciem przedmiotu przypominającego broń, zmusił ekspedientkę do wydania pieniędzy. Jego łupem padło prawie tysiąc złotych. Kilka miesięcy później – 14 lutego – w tym samym sklepie, działając w ten sam sposób, sterroryzował pracownicę sklepu i zabrał pieniądze w kwocie 750 złotych oraz telefon komórkowy – opowiada podkom. Anna Oczkiewicz, rzeczniczka prasowa bytomskiej policji.

Policjanci ustalili, że sprawcą obydwu napadów był ten sam mężczyzna – 35 letni zabrzanin. Policyjne śledztwo i poszukiwania doprowadziły do zatrzymania przestępcy. Trafił już do aresztu. Grozi mu nawet do 15 lat więzienia.

Podobne artykuły

Niepełnosprawni z Zabrza od pięciu lat walczą o schody do kultury

redaktor

Niezbyt bezpieczna droga do szkoły w dzielnicy Helenka

redaktor

Krwawa bójka na Zandce. 15 latek dźgnął nożem 17 latka

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «