fbpx
SPORT

Górnik Zabrze bez swoich kibiców zmierzy się z Legią

Już w sobotę (19 września) o godz. 20.00 Legia Warszawa podejmie na Łazienkowskiej drużynę Marcina Brosza. Jak do tej pory Górnik Zabrze deklasował rywali. A, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, to kibice liczą na przełamanie złej passy, która trwa od 22 lat i to, że Górnicy wrócą ze stolicy z 3 punktami.

Jednak, tym razem piętnasty zawodnik KSG, którym są kibice, nie będzie mógł wspierać  naszych piłkarzy podczas meczu wyjazdowego. Na oficjalnej stronie Legii Warszawa ukazał się następujący komunikat:

„Informujemy, że mecz Legii Warszawa z Górnikiem Zabrze odbędzie się bez udziału kibiców gości. Wynika to z faktu, że aktualnie obowiązujące zezwolenie na przeprowadzenie na stadionie imprez masowych nie dopuszcza takiej możliwości. Po decyzji PZPN umożliwiającej rozpoczęcie działań zmierzających do zmiany zezwolenia, Klub rozpoczął niezbędną procedurę administracyjną, która zgodnie z obowiązującymi przepisami wymaga dodatkowych opinii Policji i Sanepidu, a następnie wydania decyzji administracyjnej przez Prezydenta Warszawy. Procedury formalne wciąż się toczą, a Klub nie ma wpływu na ich przebieg”.

Mimo wszystko mamy nadzieję, że brak dopingu, który jest tak istotny podczas piłkarskich spotkań nie wpłynie na grę zabrzan.

Anna Gołaszewska

Foto: www.gornikzabrze.pl

Podobne artykuły

70 urodziny Górnika Zabrze – trzy dni świętowania

redaktor

Kibice Ruchu Chorzów przeciwni współpracy UKS Myszków z Akademią Górnika Zabrze

redaktor

Puchar Polski. Kibice Socios Górnik organizują zbiórkę dla mieszkańców Ukrainy

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «