fbpx
INFORMACJE

Klienci zabrzańskiego ZUS w czołówce pod względem liczby złożonych wniosków na 500 plus

Nabór nowych wniosków na świadczenie 500 plus ruszył od wczoraj. Tylko do zabrzańskiego oddziału ZUS trafiło ich od 1 lutego 8 300. To trochę mniej niż w przypadku klientów oddziału ZUS w Chorzowie (8 900 wniosków) i oddziału rybnickiego (10 600 wniosków), który w woj. śląskim uplasował się na pierwszym miejscu pod względem liczby złożonych od wczoraj wniosków.

Nabór wniosków na kolejne rozdanie świadczenia 500 plus ruszył od wczoraj. Tylko do zabrzańskiego oddziału ZUS trafiło ich od 1 lutego 8 300. To trochę mniej niż w przypadku klientów oddziału ZUS w Chorzowie (8 900 wniosków) i oddziału rybnickiego (10 600 wniosków), który w woj. śląskim uplasował się na pierwszym miejscu pod względem liczby złożonych od wczoraj wniosków.

W pozostałych Oddziałach ZUS na terenie województwa śląskiego liczba wpływu wniosków wyglądała następująco: Oddział ZUS w Bielsku-Białej – 5,6 tys., Oddział ZUS w Częstochowie – 4,5 tys. i Oddział ZUS w Sosnowcu – 7,2 tys. wniosków.

Nowy nabór wniosków na 500 plus, który ruszył od 1 lutego, dotyczy wypłaty świadczeń od od 1 czerwca 2022 r. do 31 maja 2023 r.

Foto: materiały prasowe

Podobne artykuły

Bez prawa jazdy i po pijanemu jechał autem z trojgiem dzieci

redaktor

3 kilogramy MDMA zatrzymali zabrzańscy policjanci

redaktor

Areszt za uprawę marihuany i posiadanie amfetaminy [ZDJĘCIA]

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «