fbpx
INFORMACJE

Nietrzeźwy 20 latek z Zabrza próbował zdać egzamin na prawo jazdy

Na podwójnym gazie próbował przystąpić do egzaminu na prawo jazdy 20 letni mieszkaniec Zabrza. Kursant miał zdawać egzamin w rybnickim ośrodku egzaminacyjnym. O tym, że jest nietrzeźwy szybko zorientował się egzaminator. 20 latek infantylnie zaczął się tłumaczyć mówiąc: „Ja wczoraj wieczorem wypiłem tylko 2 piwa...”

Na podwójnym gazie przystąpił do egzaminu na prawo jazdy 20 letni mieszkaniec Zabrza. Kursant zdawał egzamin w rybnickim ośrodku egzaminacyjnym. O tym, że jest nietrzeźwy szybko zorientował się egzaminator. 20 latek infantylnie zaczął się tłumaczyć mówiąc: „Ja wczoraj wieczorem wypiłem tylko 2 piwa…”

Zatrzymanie nietrzeźwego kursanta miało miejsce w miniony wtorek, na terenie ośrodka egzaminacyjnego w Rybniku.

– Egzaminator już na początku części praktycznej wyczuł od kursanta woń alkoholu. Wezwał na miejsce policyjny patrol. Mundurowi z rybnickiej komendy przebadali zdającego egzamin. Okazało się, że był on w stanie po użyciu alkoholu – asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowa rybnickiej policji.

Niedoszły kierowca nie krył zdziwienia, że alkomat pokazał taki wynik. Tłumaczył się, że poprzedniego dnia wypił dwa piwa, ale rano czuł się już dobrze. Teraz 20 latkowi grożą areszt, grzywna oraz sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Foto: Archiwum policja.pl

Podobne artykuły

Chciał wyrzucić psa przez okno i popełnić samobójstwo

redaktor

Zatrzymano włamywaczy. Plądrowali ogródki działkowe

redaktor

To była wyjątkowa Wigilia dla bezdomnych

redaktor

SKOMENTUJ

* Korzystając z tego formularza akceptujesz nasz Regulamin

» translate page «