fbpx
INFORMACJE

Kobieta wypadła z 3 piętra. Zginęła na miejscu

Wczoraj po godz. 5.00 nad ranem, na ul. Chojnickiego znaleziono w krzakach leżącą 78 letnią kobietę. Jak się okazało była to mieszkanka tej ulicy, która wypadła z okna swojego mieszkania na 3 piętrze. Zginęła na miejscu.

Wczoraj po godz. 5.00 nad ranem na ul. Chojnickiego znaleziono leżącą w krzakach kobietę. Jak się okazało była to 78 letnia mieszkanka ul. Chojnickiego, która wypadła z okna na 3 piętrze. Zginęła na miejscu.

Policjanci wraz z technikiem kryminalistycznym przeprowadzili dokładne oględziny. Sprawdzili też w mieszkaniu 78 latki, czy ktoś nie przyczynił się do jej śmierci.

W wyniku przeprowadzonych oględzin w miejscu zamieszkania, brak jest śladów działania osób trzecich. Ciało zostało przekazane do dyspozycji prokuratury – wyjaśnia sierż. szt. Adam Strzodka z Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.

Nie wiadomo czy kobieta wypadła z okna przypadkowo, czy celowo z niego wyskoczyła. Śledztwo prowadzi zabrzańska prokuratura.

To już drugi tego typu wypadek w tej części miasta. W miniony poniedziałek na ul. Sienkiewicza wypadł z okna mężczyzna. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj:

Tragiczny wypadek na ul. Sienkiewicza – mężczyzna wypadł z okna

Foto: Komenda Miejska Policji w Zabrzu/archiwum.

Podobne artykuły

Awantura na sesji rady o Kartę Zabrzanina

redaktor

Strażacy usuwają skutki porannej burzy

redaktor

Drugie podejście do budowy czwartej trybuny znowu na spalonym?

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «