fbpx
INFORMACJE

Uprawiał dwa krzewy konopi indyjskich w piwnicy [FOTO]

Nawet do 8 lat więzienia grozi 36 letniemu mieszkańcowi Zabrza, który w piwnicy uprawiał dwa krzewy konopi indyjskich. W piwnicy przynależnej do jednego z mieszkań bloku przy ul. Goethego policjanci znaleźli też gotową do sprzedaży marihuanę.

Nawet do 8 lat więzienia grozi 36 letniemu mieszkańcowi Zabrza, który uprawiał dwa krzewy konopi indyjskich. W piwnicy przynależnej do jednego z mieszkań bloku przy ul. Goethego policjanci znaleźli też gotową do sprzedaży marihuanę.

Policjanci z II Komisariatu otrzymali informację, że w piwnicy jednego z bloków przy ul. Goethego prowadzona jest nielegalna uprawa konopi indyjskich.

– 36-letni mężczyzna w specjalnie przygotowanej szafie, która znajdowała się w jego piwnicy, uprawiał konopie indyjskie. Szafa ta była doświetlana, a także nagrzewana i odpowiednio wentylowane, aby zmaksymalizować wzrost roślin. Policjanci zabezpieczyli dwa duże krzewy, a także susz marihuany. Z zabezpieczonego suszu i krzewów można było przygotować około 1000 działek dilerskich – potwierdza mł. asp. Sebastian Bijok z zabrzańskiej policji.

Teraz 36 letniemu zabrzaninowi grozi nawet do 8 lat za kratkami. O jego losie zadecyduje sąd.

Podobne artykuły

Zabrze znów się zadłuża tym razem na 60 mln zł!

redaktor

Zatrucie tlenkiem węgla na Zaborzu. Dwie osoby w szpitalu

redaktor

Uprawiał z partnerką marihuanę. Mieli jej ponad 2 kilogramy!

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «