fbpx
INFORMACJE

Kolejna taka reklama w mieście. Ile kosztowała?

Powierzchnia czterech klasycznych billboardów, ekspozycja reklamy zaplanowana na najbliższe 12 miesięcy. Jednak z możliwością przedłużenia na kolejne lata. Jak udało się dowiedzieć z nieoficjalnych źródeł, za taką roczną reklamę klubu na kamienicy przy ul. Stanisława Ogórka 1 w Mikulczycach miejska spółka Górnik Zabrze S.A. zapłaci ok. 7 tysięcy złotych.

Takich reklam w Zabrzu było już więcej. Zamieszczenie każdej z nich może wiązać się z podobnymi kosztami. I tu nasuwa się wiele pytań…

Czy faktycznie 14 krotny Mistrz Polski potrzebuje reklamy? Czy trzeba zachęcać kibiców z Zabrza i sąsiednich miast do wejścia na stadion, wówczas gdy frekwencja na Roosevelta jest naprawdę wysoka?

A może warto doszukać się w tym „zajmowaniu” powierzchni reklamowych drugiego dna? W końcu Górnik Zabrze S.A. to spółka miejska. Być może to rządzący tym miastem systematycznie i chyba skutecznie „blokują” kolejne powierzchnie reklamowe na ulicach Zabrza?

I jeszcze jedno pytanie, czy pieniądze publiczne – pochodzące z podatków mieszkańców miasta powinny być przeznaczane na takie reklamy? A może w Zabrzu są inne potrzeby? Te pytania pozostawiamy ocenie czytelników.

Oczywiście redakcja Zabrze24.info szanuje i jak zawsze kibicuje Górnikowi Zabrze. To wyjątkowy klub z wyjątkową piłkarską historią!

Podobne artykuły

Ratownicy przetransportowali na powierzchnię ciało 42 letniego górnika

redaktor

Nowy lokal Zabrzańskiego Stowarzyszenia „Kontakt”

@admin

Alina Nowak: Moja decyzja to odcięcie się od partyjnych układów…

redaktor

2 komentarze

paulek 2 maja 2019 at 21:24

Jak widać nie ma ważniejszych wydatków w tym mieście.

Odpowiedz
kibicuje 2 maja 2019 at 21:24

górniku jesteśmy z tobą! to nasz klub, trzeba go promować!

Odpowiedz

SKOMENTUJ

» translate page «