fbpx
BIZNES

Kolejny lokal znika z gastronomicznej mapy Zabrza

Tylko w tym roku Cafe Bistro Kamienica, Kawiarnia Percepcja w Galerii Zabrze, Restauracja Niezłe Ziółko, a teraz przyszedł też czas na Okrąglaka. Po pięciu latach działalności charakterystyczny i rozpoznawalny lokal w centrum miasta kończy swoją działalność. W najbliższą sobotę 8 czerwca właściciele zapowiedzieli imprezę pożegnalną.

Informacja o zamknięciu Resto Pub Okrąglak Pijalnia Piwa pojawiła się kilka dni temu na portalu społecznościowym lokalu:

Nastał moment, kiedy z różnych powodów, jesteśmy zmuszeni opuścić zabrzański rynek lokali .W najbliższą sobotę 8 czerwca br, chcemy się z Wami wszystkimi pożegnać na ostatniej imprezie w Okrąglaku ! Przez ponad 5 lat gościliśmy Was w naszych progach, wspomnień mamy ogrom, a tę ostatnią sobotę chcemy spędzić w jak najliczniejszym gronie – z naszymi stałymi gośćmi – Wami !

W najbliższych dniach Okrąglak będzie czynny tak jak zwykle w godzinach od 16.00 do 23. W piątek do godziny 1.00. W sobotę 8 czerwca załoga Okrąglaka organizuje imprezę taneczną do rana.

Podobne artykuły

Czy fotowoltaika się opłaca? Szacunkowe koszty instalacji fotowoltaicznej

@admin

Jak złapać skuteczną widoczność w sieci i czy samo SEO wystarczy?

@admin

Walentynkowy szał nabiera tempa czyli Święto Zakochanych w Zabrzu

redaktor

SKOMENTUJ