fbpx
BIZNES

Kolejny lokal znika z gastronomicznej mapy Zabrza

Tylko w tym roku Cafe Bistro Kamienica, Kawiarnia Percepcja w Galerii Zabrze, Restauracja Niezłe Ziółko, a teraz przyszedł też czas na Okrąglaka. Po pięciu latach działalności charakterystyczny i rozpoznawalny lokal w centrum miasta kończy swoją działalność. W najbliższą sobotę 8 czerwca właściciele zapowiedzieli imprezę pożegnalną.

Informacja o zamknięciu Resto Pub Okrąglak Pijalnia Piwa pojawiła się kilka dni temu na portalu społecznościowym lokalu:

Nastał moment, kiedy z różnych powodów, jesteśmy zmuszeni opuścić zabrzański rynek lokali .W najbliższą sobotę 8 czerwca br, chcemy się z Wami wszystkimi pożegnać na ostatniej imprezie w Okrąglaku ! Przez ponad 5 lat gościliśmy Was w naszych progach, wspomnień mamy ogrom, a tę ostatnią sobotę chcemy spędzić w jak najliczniejszym gronie – z naszymi stałymi gośćmi – Wami !

W najbliższych dniach Okrąglak będzie czynny tak jak zwykle w godzinach od 16.00 do 23. W piątek do godziny 1.00. W sobotę 8 czerwca załoga Okrąglaka organizuje imprezę taneczną do rana.

Podobne artykuły

Opiekunka osoby starszej – czym jest wypalenie zawodowe i jak go uniknąć

@admin

Turniej na najlepszego ucznia-kucharza w kraju po raz szósty!

redaktor

Czym jest serwer VPS, czym różni się od hostingu?

@admin

SKOMENTUJ

» translate page «