fbpx
KULTURA

Kryminalne zagadki Śląska według Adama Regiewicza

Już w najbliższą środę (8 września), o godz. 18.00 w Kawiarni Artystycznej przy ul. De Gaulle’a 17 zaplanowe jest spotkanie autorskie z Adamem Regiewiczem oraz premiera jego trylogii Kryminalne zagadki Śląska. Będzie do gratka dla miłośników kryminałów oraz Zabrza.

Już w najbliższą środę (8 września) o godz. 18.00 w Kawiarni Artystycznej przy ul. De Gaulle’a  17 zaplanowane jest spotkanie autorskie z Adamem Regiewiczem oraz premiera jego trylogii „Kryminalne zagadki Śląska”. Będzie do gratka dla miłośników kryminałów oraz Zabrza.

Akcja trzech powieści („Hubertus”, „Krampus” i „Krojcok”)  rozgrywa się w Zabrzu. Autor książek również przez wiele lat był nauczycielem jednego z zabrzańskich liceów. W tej chwili jest profesorem nauk humanistycznych na Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym im. Jana Długosza w Częstochowie.

W swoim dorobku ma już takie kryminały jak „Kamienica przy Antycznej” i „Ucieczki Jakuba Krafta”. Najnowsza trylogia pisarza podczas spotkania autorskiego będzie dostępna w promocyjnej cenie.

Organizatorem premiery Kryminalnych Zagadek Śląska jest Miejska Biblioteka Publiczna w Zabrzu.

Źródło/grafika: miastozabrze.pl

 

Podobne artykuły

Kto wystąpi na scenie w tegorocznej edycji CARBON Silesia Festival? [WIDEO]

redaktor

Debiutanckim albumem ogłosili wybuch Pierwszego Powstania Boomerów

redaktor

Zrozumieć Śląsk 2 – od Abradaba do Justyny Święs. 24 listopada, PreZero Arena w Gliwicach

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «