fbpx
SPORT

MKS Zaborze mistrzem Ligi Okręgowej Młodzików rocznika 2010!

MKS Zaborze rozegrał swój ostatni mecz w tym sezonie z KS Burzą Borowa Wieś. Tym razem gospodarzem wczorajszego spotkania byli zabrzanie, którzy po wyjazdowym meczu w Mikołowie po raz kolejny pokonali KS Burzę Borową Wieś.

MKS Zaborze (rocznik 2010) rozegrał swój ostatni mecz w tym sezonie z KS Burzą Borowa Wieś. Tym razem gospodarzem wczorajszego spotkania byli zabrzanie, którzy po wyjazdowym meczu w Mikołowie po raz kolejny pokonali KS Burzę.

Pierwszą bramkę zdobył Jaromir Gromyko, a zaraz po nim kolejną błyskawicznie do siatki trafił Bartosz Gałbas. Trzeciego i czwartego gola dla Zaborza wpisał na swoim koncie Kamil Bordoliński.

Na 5:0 wynik podwyższył Jaromir Gromyko, trafiając do bramki już po raz drugi w tym spotkaniu. Szósty gol dla zabrzan padł po strzale samobójczym zawodnika Burzy. Ostateczny wynik na 7:0 ustalił Kamil Bordoliński zapewniając sobie w tym spotkaniu hattrick.

Brawurowa defensywa i bramkarz

Na szczególne wyróżnienie zasługuje również defensywa MKS-u Zaborze – Paweł Miszka, Jerzy Żołnierek, Wojciech Bąk i Igor Dzielicki, jak również bramkarz zabrzan – Przemysław Zubek. Wszyscy oni w tym i wielu innych spotkaniach tego sezonu rozgrywali piłkę na najwyższym poziomie.

MKS Zaborze został mistrzem V Ligi Okręgowej D2 Młodzików Grupa 2 (rocznik 2010). Obecni mistrzowie nie ponieśli żadnej porażki w tym sezonie, co oznacza, że zdobyli maksymalną liczbę punktów.

Autor: Borys Pawlenka Foto: Bogusław Bąk

Podobne artykuły

Górnik Zabrze – dwa sparingi na zakończenie zgrupowania

redaktor

Puchar Polski: Mecz Piasta z Górnikiem przełożony!

redaktor

Socios Górnik przekaże 100 tys. zł na kontrakt dla Angulo

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «