fbpx
KULTURA

Muzyczna uczta w Domu Muzyki i Tańca. Michał Bajor wystąpi w Zabrzu z nowym recitalem

Już w najbliższą sobotę, 31 stycznia, zabrzańska scena Domu Muzyki i Tańca stanie się miejscem niezwykłego spotkania z klasyką polskiej piosenki aktorskiej. Michał Bajor, artysta o niepodrabialnej barwie głosu i niezwykłym talencie interpretacyjnym, zaprezentuje swój najnowszy program pt. „Piosenki, które lubię”. To pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników dobrej literatury i pięknych melodii.

Już w najbliższą sobotę, 31 stycznia, zabrzańska scena Domu Muzyki i Tańca stanie się miejscem niezwykłego spotkania z klasyką polskiej piosenki aktorskiej. Michał Bajor, artysta o niepodrabialnej barwie głosu i niezwykłym talencie interpretacyjnym, zaprezentuje swój najnowszy program pt. „Piosenki, które lubię”. To pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników dobrej literatury i pięknych melodii.

Agencja Just For Music zaprasza na wieczór pełen wzruszeń, który rozpocznie się o godzinie 18:00. Recital jest efektem osobistej podróży artysty przez jego bogaty, budowany przez dekady dorobek artystyczny.

Repertuar wybrany sercem

Tytuł koncertu – „Piosenki, które lubię” – nie jest przypadkowy. Michał Bajor, mając do dyspozycji setki utworów napisanych specjalnie dla niego przez najwybitniejszych polskich poetów i kompozytorów, stanął przed niełatwym zadaniem. Ostatecznie postawił na kompozycje, które są najbliższe jego sercu oraz te, o które najgłośniej upominała się wierna publiczność.

Podczas sobotniego wieczoru w Zabrzu usłyszymy absolutne perły polskiej piosenki, takie jak:

  • Moja miłość największa”,
  • La Boheme”,
  • Chciałbym”.

Oprócz doskonale znanych hitów, wokalista przygotował także muzyczno-literackie niespodzianki, które są nowością w jego aktualnej trasie koncertowej.

Elegancja, liryzm i klasa

Koncerty Michała Bajora od lat słyną z niezwykłej staranności wykonania i kameralnej atmosfery. To muzyka w najlepszym, klasycznym wydaniu, gdzie tekst literacki jest równie ważny co linia melodyczna. Ze względu na specyfikę i intymny charakter wydarzenia, organizatorzy sugerują, by na widownię nie zapraszać dzieci poniżej 6. roku życia.

Bilety i informacje organizacyjne

Wydarzenie odbędzie się 31 stycznia 2026 r. o godz. 18:00 w legendarnym Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu (ul. gen. de Gaulle’a 17).

Ostatnie bilety na to wydarzenie można nabyć:

  1. Przez internet na portalu biletyna.pl,
  2. Stacjonarnie w kasie biletowej Domu Muzyki i Tańca.

Nie przegap okazji, by usłyszeć na żywo artystę, który jak nikt inny potrafi opowiadać o emocjach dźwiękiem i słowem. To będzie jeden z najciekawszych wieczorów kulturalnych tego miesiąca w naszym mieście.

Dla naszych Czytelników mamy wyjątkową niespodziankę! We współpracy z organizatorem przygotowaliśmy zabawę, w której do zdobycia jest jedno podwójne zaproszenie na ten niezapomniany wieczór w Domu Muzyki i Tańca.

Co zrobić, aby je zdobyć? To proste! Wystarczy odwiedzić nasz profil na Facebooku i wykonać trzy kroki:

  1. Polub post konkursowy dotyczący koncertu Michała Bajora, który znajdziesz TUTAJ.
  2. Udostępnij go publicznie na swoim FB.
  3. W komentarzu pod postem na FB napisz krótko, dlaczego to właśnie Ty chcesz wybrać się na ten recital.

Spośród najciekawszych odpowiedzi wybierzemy osobę, która spędzi sobotni wieczór w towarzystwie najpiękniejszych polskich piosenek. Na Wasze reakcje, udostępnienia i komentarze czekamy tylko dziś (czwartek, 29 stycznia) do godz. 19.00. Powodzenia!

Podobne artykuły

102 urodziny Zabrza będą obchodzone przez trzy dni, ale bez tradycyjnego korowodu

Marcin Pawlenka

To był ostatni koncert noworoczny pod jego dyrekcją. Maestro Sławomir Chrzanowski przechodzi na emeryturę

Marcin Pawlenka

Sen o Agnieszce. Kabaret Paranienormalni i skecz o prezydent Zabrza [WIDEO]

Marcin Pawlenka

SKOMENTUJ

* Korzystając z tego formularza akceptujesz nasz Regulamin

» translate page «