fbpx
INFORMACJE

Napadł na sklep nocny. Zaatakowana ekspedientka uciekła [VIDEO]

Najpierw zaczął kopać drzwi sklepu nocnego. Następnie 27 letni bandyta wtargnął do środka i zaatakował ekspedientkę, którą szarpał i uderzył w twarz. Wystraszona 36 latka uciekła ze sklepu i wezwała policję.

Najpierw zaczął kopać drzwi wejściowe do sklepu nocnego. Następnie 27 letni bandyta wtargnął do środka i zaatakował ekspedientkę, którą szarpał i uderzył w twarz. Wystraszona 36 latka uciekła ze sklepu i wezwała policję. Napad na sklep nocny miał miejsce w miniony wtorek o godz. 3.00.

Na miejscu niezwłocznie pojawił się patrol policji. Po wejściu do sklepu mundurowi nikogo w nim nie zastali. We wnętrzu panował nieporządek, różne przedmioty były porozrzucane na podłodze.

– Policjanci ustalili, że sprawca ukradł torebkę zgłaszającej. Rysopis mężczyzny został przekazany wszystkim patrolom, które były wtedy w służbie. Kilka minut później policjanci z ruchu drogowego zatrzymali podejrzanego przy ul. Kobylińskiego – mówi mł. asp. Sebastian Bijok z zabrzańskiej policji.

Policjantom udało się odzyskać skradzioną torebkę wraz z całą zawartością. W chwili zatrzymania 27-latek był nietrzeźwy – badanie wykazało w jego organizmie ponad 0,8 promila alkoholu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. O tym ile czasu spędzi w więzieniu zadecyduje sąd. 27 latek był już wcześniej notowany za rozbój.

Podobne artykuły

Kary za jazdę na gapę można płacić zbliżeniowo

redaktor

Oszustwa na OLX, oszustwa na kryptowaluty…

redaktor

Wybił szybę w sklepie i groził ekspedientce

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «