fbpx
INFORMACJE SPORT

Nowa rola i wyzwanie w Górniku Zabrze dla Lukasa Podolskiego

Górnik Zabrze poinformował dziś, że Lukas Podolski został Ambasadorem Klubu i Doradcą Społecznym nowego Zarządu Górnik Zabrze S.A.

Górnik Zabrze poinformował dziś, że Lukas Podolski został Ambasadorem Klubu i Doradcą Społecznym nowego Zarządu Górnik Zabrze S.A.

Rolą mistrza Świata z 2014 roku będzie wspieranie działań Klubu w najważniejszych sprawach dotyczących funkcjonowania Górnika.

„Zarząd Klubu ma zamiar wykorzystać niebagatelne doświadczenie Lukasa Podolskiego jako piłkarza, a także biznesmena. Zawarta umowa przewiduje konsultacje w tematach sportowych czy dotyczących relacji z Kibicami oraz partnerami biznesowymi. Celem współpracy jest zmaksymalizowanie i wykorzystanie potencjału sportowego, organizacyjnego, jak również marketingowego Klubu oraz wspólna praca na rzecz Górnika Zabrze” – czytamy w oświadczeniu Górnika Zabrze.

Lukas Podolski w Górniku po zakończeniu kariery

Wygląda na to, że Lukas Podolski ma zamiar związać się z Górnikiem także po zakończeniu kariery piłkarskiej. Jego kontrakt obowiązuje do końca przyszłego sezonu, natomiast rola ambasadora ma pełnić formę przygotowania do pełnienia przyszłych funkcji w organach Górnika Zabrze.

Foto: gornikzabrze.pl

Posłuchajcie najnowszego podcastu/felietonu „Antczak i Pawlenka o… Zabrzu”. W odcinku czwartym mówimy o dalszym się zadłużaniu Zabrza⬇️

Podobne artykuły

Kocia afera w Kociej Kawiarni?

redaktor

Z sejfu zabrzańskiego McDonalds zniknęło 12 tysięcy złotych!

redaktor

Ostatni mecz u siebie z pożegnaniem Szymona Żurkowskiego

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «