fbpx
INFORMACJE

Od jutra ZUS znów otwarty dla klientów z woj. śląskiego

Już od poniedziałku (1 czerwca) sale obsługi klienta ZUS w woj. śląskim znów będą otwarte dla klientów. Jednak ze względu na zagrożenie epidemiczne zabrzański oddział ZUS i pozostałe placówki w regionie będą czynne w poniedziałki tak jak w pozostałe dni – w godz. od 8.00 do 15.00, a nie od 8.00 do 18.00.

Klienci ZUS nadal mogą korzystać ze skrzynek, do których można samodzielnie składać dokumenty, wnioski i pisma – bez kontaktu z pracownikiem ZUS.

– Zachęcamy do załatwiania spraw przez internet za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS. Jest to szybsza i wygodniejsza forma kontaktu i przesyłania dokumentów do ZUS. W razie pytań i wątpliwości dotyczących wypełniania wniosków z Tarczy Antykryzysowej można kontaktować się z ekspertami ZUS poprzez dodatkowe infolinie. Szczegółowe wyjaśniania dotyczące wsparcia ZUS dla przedsiębiorców są dostępne na naszej stronie internetowej w pliku Tarcza Antykryzysowa – dodaje Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego.

Przypomnijmy, sale obsługi ZUS w całym kraju zostały otwarte dla klientów 4 maja. Jednak od 22 maja oddziały w woj. śląskim wstrzymały bezpośrednią obsługę klientów z powodu wysokiej liczby zakażeń koronawirusem w regionie.

Foto- źródło: www.zus.pl

 

Podobne artykuły

Wykup mieszkania komunalnego w Zabrzu tylko dla bogatych!

redaktor

Ogłoszono przetarg na budowę centrum przesiadkowego w Rokitnicy

redaktor

Akcja zima do poprawki! Chcą tego opozycyjni radni z Zabrza

redaktor

SKOMENTUJ

* Korzystając z tego formularza akceptujesz nasz Regulamin

» translate page «