fbpx
BIZNES

Odkrył innowacyjny pomysł na biznes – sprzedaż ciast poprzez TikToka!

Poznaj historię Łukasza, który jako Pan Drożdżowy postanowił postanowił wyjść na prostą i zaczął sprzedawać domowe ciasta na TiKToku.

W tej historii przedstawimy Wam Pana Drożdżowego – człowieka z Poznania, który z powodzeniem prowadzi innowacyjne konto na TikTok – https://www.tiktok.com/@drozdzowe, gdzie sprzedaje ciasta. Jest to jedyny taki biznes w Polsce!

Ciasta Pana Drożdżowego można zamówić z dostawą do domu lub biura na: drozdzowe.com

Łukasz to osoba, która pokonała alkoholizm i osiągnęła sukces w swoim życiu. W trakcie trwania sesji terapeutycznych odkrył, swoją nową życiowa pasję – pieczenie ciast, zrozumiał, że sprawia mu to ogromną przyjemność. Zaczął nadawać transmisje na żywo ze swojej „domowej cukierni” na TikTok aby podzielić się tym innowacyjnym biznesem ze światem.

@drozdzowe

40 lat życia w 10 minut. Boję się, wstydzę się, lecz wiara w to, że naprawię siebie i życie mojej rodziny dodaje mi siły i wiary w słuszność tego co robię. Jeżeli znasz dziennikarza lub influencera, który może opowiedzieć moją historię – pokaż mu tego TIKTOKA. Jeżeli możesz kupić ciasto lub powiedzieć znajmemu, że może kupić ciasto u mnie – z przyjemnością je dla Was upiekę i dostarczę. 🧡🖤🧡 DZIĘKUJE ZA OKAZANĄ DOBROĆ. #pomoc #help #wsparcie #influencer

♬ Walking down the street, melancholy, sad, depressed(1089399) – SUNNY HOOD STUDIO

Za pośrednictwem swojego kanału na TikTok Pan Drożdżowy po raz pierwszy sprzedał swoje ciasta. Dziś jego TikToka obserwuje 30 000 osób, a widzowie chętnie komunikują się z nim na żywo i zadają różne pytania.

Przed uruchomieniem swojego TikTok i sklepu internetowego www.drozdzowe.com, Łukasz był alkoholikiem – po wielu latach trwania w nałogu postanowił poszukać profesjonalnej pomocy. Ta zmiana pozwoliła mu rozpocząć nowe życie jako przedsiębiorca, stać się Panem Drożdżowym i realizować swoje pasje całkowicie na trzeźwo.

Wchodząc do jednego z bloków w Poznaniu, trudno uwierzyć, że znajdujące się tam wypieki pochodzą z jednego pieca. W niewielkim pomieszczeniu można było znaleźć wypieki takie jak: ciasta drożdżowe i chleby.

Jednak jego droga do sukcesu nie była prosta. Po licznych nieudanych próbach pieczenia Łukasz zrozumiał, że cierpliwość i pokora to dwie najważniejsze cechy piekarza. Z czasem nauczył się wyrabiać ciasto za pomocą bardziej zaawansowanych technik – i w końcu udało mu się wyprodukować idealną partię!

@drozdzowe

🍀🍀 PROSZĘ WYSŁUCHAJ DO KOŃCA 🍀🍀🍀 #pomoc #wsparcie #ciasta #drozdzowe #viral #live #wypieki #przepisy

♬ Patah Hati – Nciv GK

„Muszę sprzedać 30 000 ciast, aby osiągnąć wolność”.

To są słowa Łukasza. Pan Drożdżowy podzielił się z nami swoim ambitnym planem, aby w ciągu dwóch lat stać się wolnym finansowo poprzez sprzedaż 30 000 ciast. Będzie to wystarczająca ilość pieniędzy, aby móc spłacić wszystkie swoje długi. Wierzy, że cel ten jest możliwy do osiągnięcia, a jedyne czego potrzebuje to zamówień na 40 ciast dziennie. To pozornie trudne zadanie wydaje się niemal niemożliwe, biorąc pod uwagę, ile pracy i poświęcenia będzie potrzebne z jego strony.

Jednym z głównych wyzwań stojących na drodze Pana Drożdżowego, jeśli chodzi o jego biznes, jest zdobycie ogromnej popularności na platformach mediów społecznościowych, takich jak TikTok. Dzięki temu będzie mógł jeszcze bardziej rozwinąć swoją sprzedaż.

Podobne artykuły

Jednolity plik kontrolny – zmiany

@admin

Ho! Ho! Czyli… Mikołajkowy biznes

redaktor

Czy warto zamieszkać w sercu serca Śląska?

@admin

SKOMENTUJ

» translate page «