fbpx
INFORMACJE

Odpłatny „znaczek” dla DMiT czyli „Laur Eksperta 2019”

Nie ma nic za darmo. I dotyczy to również wielu certyfikatów, znaków jakości oraz statuetek przyznawanych na uroczystych i podniosłych galach. „Laur Eksperta 2019” dla zabrzańskiego Domu Muzyki i Tańca też nie był bynajmniej wyróżnieniem całkowicie bezpłatnym. W Rezydencji Belweder-Klonowa Kancelarii Prezydenta RP w Warszawie na finałowej gali znak jakości odebrał Wiesław Śmietana dyrektor DMiT.

Jak wynika z informacji opublikowanych na stronie internetowej organizatora www.laur-eksperta.pl za udział w konkursie „nie obowiązują żadne opłaty wstępne czy weryfikacyjne, a zatem samo przystąpienie do Konkursu nie wiąże się z ponoszeniem kosztów”. Jest oczywiście jedno „ale”.

Organizator informuje, że: w konkursie wprowadziliśmy tylko jedną opłatę – jednorazową opłatę certyfikacyjną z tytułu uzyskania Znaku „Laur Eksperta”. Obowiązuje ona wyłącznie laureatów – firmy, których produkty/usługi zdobędą wyróżnienie.”

Opłata uzależniona jest od liczby zatrudnionych pracowników, przez startujące w konkursie instytucje czy firmy. Cennik jest czarno na białym dostępny na stronie organizatora:

– od 0 do 3 pracowników – 2500 zł netto,
– od 4 do 10 pracowników – 3200 zł netto,
– od 11 do 50 pracowników – 4000 zł netto,
– od 51 do 70 pracowników – 4700 zł netto,
– powyżej 70 pracowników – 5400 zł netto.

Na łamach Zabrze24.info nie zamierzamy wnikać ilu pracowników faktycznie zatrudnia DMiT. Nie będziemy też oceniać repertuaru, który serwuje ta instytucja, bo to kwestia bardzo względna i zależna od wielu gustów i guścików.

Nie chcemy również zastanawiać się na ile nowoczesnym obiektem jest DMiT, na przykład pod względem dostosowania go do osób niepełnosprawnych. No i w końcu nie będziemy też oceniać czy faktycznie jest modelowo zarządzaną instytucją. Absolutnie nie zamierzamy podważać wyboru, którego dokonała kapituła konkursu.

Wszystkie te kwestie pozostawiamy ocenie czytelników. Niezależenie od wszelkich za i przeciw, ta jednostka zabrzańskiego Urzędu Miejskiego Laurem Eksperta 2019 może się już z dumą chwalić. Gratulujemy!

Podobne artykuły

Grillowanie, spacer czy zwiedzanie? Jak spędzić weekend w Zabrzu

redaktor

Akt oskarżenia przeciwko 24 kibicom Górnika Zabrze z Torcidy

redaktor

Tragiczny wypadek na torach – nie żyje mężczyzna

redaktor

5 komentarzy

Adamus 26 lutego 2019 at 21:56

A kto niby daje nagrody za ładne oczy? Kto zapłaci ten dostanie 😉

Odpowiedz
Teresa 27 lutego 2019 at 10:05

Szpital w Biskupicach też dostał nagrodę. Czy przyczyniło się do tego wstrzymanie przyjęć pacjentów? 😉

Odpowiedz
Michalina 27 lutego 2019 at 21:15

Niech żyje dyrektor DOMITU! Brawo! Niech żyje! Niech żyje! Obsypać DOMIT i dyrektora czerwonymi goździkami! Gratulacje! Łubudubu! Niech żyje nam! :):):)

Odpowiedz
Karina 27 lutego 2019 at 21:58

Po czymś takim to już tylko Nobel się należy 😉

Odpowiedz
atom 27 lutego 2019 at 22:17

lepiej seppuku popełnić

Odpowiedz

SKOMENTUJ

» translate page «