fbpx
BIZNES

Oferta bukmachera forBET

Bukmacher forBET to jeden z najmłodszych organizatorów zakładów w Polsce. Funkcjonuje od połowy 2016 roku. Przez ten czas zdobył szerokie grono zadowolonych klientów, doceniających rozbudowaną ofertę zakładów i atrakcyjne bonusy od operatora. Sprawdź, co konkretnie proponuje forBET graczom.

ForBET – zakłady bukmacherskie pre-match i live

Operator ma w ofercie ponad 30 dyscyplin sportowych. Są to zarówno najpopularniejsze kategorie, w tym piłka nożna, koszykówka, siatkówka, żużel czy hokej na lodzie, jak i bardziej niszowe dyscypliny. Atutem jest też rozbudowana liczba lig i rynków zdarzeń. W ofercie buka znajdują się m.in. aż 4 ligi włoskie i hiszpańskie, 5 niemieckich i angielskich, a nawet ligi z Kuwejtu, Omanu, Tanzanii czy Palestyny. Bukmacher proponuje też m.in. 120 zdarzeń na mecze piłkarskie czy też ok. 30 na siatkówkę i tenisa. Ma w ofercie zakłady pre-match i live.

ForBET przygotował też dla graczy rozbudowaną ofertę e-sportową, sportów wirtualnych oraz gier karcianych. Tak szeroka baza rozmaitych kategorii i dyscyplin gwarantuje, że każdy użytkownik znajdzie w niej coś ciekawego dla siebie.

Oferta dla nowych graczy

Bukmacher przygotował ciekawe promocje dla wszystkich typerów, ale szczególnie interesująco prezentuje się oferta dla nowych graczy. Wpisując specjalny kod promocyjne forBET, możesz skorzystać z atrakcyjnych bonusów, dzięki którym zyskasz ponad 2000 zł. Zawsze aktualne kody forBET znajdziesz na stronie ZawodTyper.pl.

Kody forBET na zakład bez ryzyka

Jeśli zarejestrujesz się w serwisie bukmachera, wykorzystując kod promocyjny forBET, otrzymasz na start 200 zł z zakładu bez ryzyka. Możesz więc zagrać pierwszy kupon o wartości do 200 zł, a w przypadku przegranej operator zwróci na Twoje konto w portalu zainwestowaną kwotę, pomniejszoną o należny podatek.

ForBET zakłady bukmacherskie – bonus od depozytu

Kolejną promocją, którą przygotował dla graczy forBET, jest bonus 100% od pierwszego depozytu w kwocie aż do 2000 zł. Jeśli chcesz odblokować bonus, postaw zakład z kursem minimalnym 2.0. Z kolei aby wypłacić środki, obróć bonusem 2 razy na kuponach z minimum 3 zdarzeniami o kursie minimalnym 1.30 każdy, a łącznym 2.50.

Drugi bonus od depozytu (MaxiZysk) zostanie aktywowany, kiedy postawisz zakład AKO w kwocie w przedziale 20-200 zł, z minimum 3 zdarzeniami o kursie 1.40.

Promocje tymczasowe

Atrakcyjna oferta dla nowych graczy na start to niejedyna promocja od buka forBET. Operator przygotował dla użytkowników także ciekawe propozycje tymczasowe. Ucieszą się z nich zwłaszcza typerzy, którzy grają chętnie i często. Dzięki dodatkowym bonusom mogą bowiem zyskać dodatkowe środki na zakłady.

W ramach promocji tymczasowych bukmacher proponuje m.in. zakłady bez ryzyka na ważne wydarzenia, np. sporty wirtualne, skoki narciarskie albo mecze piłki nożnej, a także darmowe zakłady po wpłacie depozytu bądź bonusy zwiększające wygraną o 14%. Ponadto możesz też skorzystać ze specjalnej propozycji na swoje urodziny.

Szczególnie interesująco prezentują się specjalne promocje na urządzenia mobilne. Opcja cash-out to rozwiązanie, które wyróżnia tego bukmachera spośród konkurencji, bowiem mało który organizator wprowadza dedykowane bonusy na tablety i telefony.

undefined

Podobne artykuły

Jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie auta, korzystając z kalkulatora OC AC?

@admin

Jakie perfumy niszowe wybrać na prezent dla ukochanej?

@admin

ZUS w Zabrzu przyjął najwięcej wniosków o odroczenie płatności składek

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «