fbpx
INFORMACJE SPORT

Ogłoszono przetarg na wyburzenie starej trybuny Areny Zabrze

Spółka Stadion ogłosiła we wtorek, 11 stycznia, przetarg na wyburzenie starej trybuny wraz z dawnym budynkiem administracyjnym. – Jest to kolejny krok w procesie inwestycyjnym budowy czwartej trybuny – czytamy w mediach społecznościowych Spółki.

Spółka Stadion ogłosiła przetarg na wyburzenie starej trybuny Areny Zabrze wraz z dawnym budynkiem administracyjnym. – Jest to kolejny krok w procesie inwestycyjnym budowy czwartej trybuny – informuje w mediach społecznościowych spółka.

Spółka Stadion ogłosiła przetarg na wyburzenie trybuny zachodniej wraz ze starym budynkiem klubowym. Z dostępnych dokumentów wynika, że wyburzanie ma potrwać nie dłużej niż dwa miesiące od momentu przekazania terenu wykonawcy. Przekazanie terenu z kolei ma nastąpić najpóźniej do 30 dni od podpisania umowy.

Termin składania ofert przez potencjalnych wykonawców mija 25 stycznia 2023 roku. Do tego dnia Spółka ma też podać kwoty, jaką zamierza przeznaczyć na to przedsięwzięcie.

Jak nietrudno wyliczyć – przy założeniu, że przetarg zostanie rozstrzygnięty – prace mogłyby rozpocząć się w okolicach marca.

Foto: materiały prasowe

Podobne artykuły

Od jutra ul. Hagera na trzy tygodnie zamknięta

redaktor

Areszt dla matki, która katowała swoje półtoraroczne dziecko!

redaktor

Tereny przemysłowe w Biskupicach – trwają pseudo konsultacje z mieszkańcami

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «