fbpx
INFORMACJE

Otwarcie kąpieliska w Maciejowie dopiero 26 czerwca. Dostępny będzie tylko mały basen

Kąpielisko Leśne w Maciejowie zacznie działać dopiero w środę, 26 czerwca, a dostępny będzie tylko mały basen. Do momentu, kiedy obiekt uruchomi dużą nieckę, wstęp ma być bezpłatny.

Dziennikarz portalu wZabrzu.info próbował dowiedzieć się, kiedy i na jakich warunkach zacznie działać popularne w Zabrzu i jedyne kąpielisko. Odpowiedzi nie doczekaliśmy się, natomiast po naszych pytaniach, kilka godzin później MOSiR opublikował w mediach społecznościowych komunikat.

Od 26 czerwca rozpoczynamy sezon letni na Kąpielisku Leśnym w Zabrzu! Na początek oddajemy do użytku małą nieckę basenową. Do czasu uruchomienia dużej niecki wejście na Kąpielisko pozostaje bezpłatne. Będziemy na bieżąco informować, kiedy duża niecka basenowa będzie gotowa do użytku. Do tego czasu prosimy o nie wchodzenie do niecek aż do ich oficjalnego otwarcia (mała niecka – 26.06, duża niecka – do odwołania)” – czytamy w komunikacie.

Jak się dowiedzieliśmy, trwają prace konserwacyjne, które spowodowały opóźnienie w otwarciu sezonu na kąpielisku. – Duża niecka, która jest już napełniana, zostanie oddana do użytku na początku lipca – przekazał nam Michał Widuch.

Kąpielisko będzie czynne od poniedziałku do piątku: 10:00 – 19:00 oraz w
soboty i niedziele: 9:00 – 20:00.

Foto: miastozabrze.pl

Podobne artykuły

Odpady w Zabrzu droższe i rzadziej wywożone

redaktor

Tymczasowe zmiany w kursowaniu komunikacji tramwajowej już od piątku!

redaktor

Co się zmieniło w Zabrzu w mijającym 2023 roku?

redaktor

SKOMENTUJ

* Korzystając z tego formularza akceptujesz nasz Regulamin

» translate page «