fbpx
INFORMACJE

Otwarcie kebaba Poldiego już niebawem?

Wiadomo, że ma powstać na placu Wolności w lokalu, gdzie przez 25 lat był Mc Donald's. Wygląda też na to, że popularny kebab Mangal Döner będzie otwarty już niebawem.

Wiadomo, że ma powstać na placu Wolności w lokalu, gdzie przez 25 lat był Mc Donald’s. Wygląda też na to, że popularny kebab Mangal Döner będzie otwarty już niebawem. Remont lokalu, jak napisał w swoim facebookowym profilu wiceprezydent Zabrza, jest już na finiszu i było też spotkanie Lukasa Podolskiego z prezydent Zabrza.

– Remont się kończy, całe wyposażenie jest już kupione. Czekamy tylko na lepszą pogodę – napisał Krzysztof Lewandowski, wiceprezydent Zabrza.

Co ciekawe, o zbliżającym się otwarciu nie informował na razie sam Lukas Podolski. Również na oficjalnym profilu prezydent Zabrza nie pojawiła się jakakolwiek informacja, że miało miejsce spotkanie z Mistrzem Świata w sprawie zbliżającego się otwarcia Mangal Döner

Pozostaje zatem cierpliwie czekać na pierwszy w Polsce kebab popularnej sieci Poldiego. W samych Niemczech takich punktów Podolski ma ok. 40.

Foto: https://www.facebook.com/mangaldoener

Podobne artykuły

„Przedszkolny teatrzyk” radnych Rupniewskiej i Potyki

redaktor

Wyjątkowy Dzień Matki w Klubie ReShape Fitness

redaktor

VIII Liceum Ogólnokształcące w Zabrzu – „jedna szkoła wiele możliwości”

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «