fbpx
INFORMACJE

Powinien być w więzieniu, a spał przy bankomacie

Aż chce się powiedzieć, że spał snem sprawiedliwego, chociaż miał swoje za uszami. W minioną środę policjanci intwerweniowali w sprawie 52 latka, który spał w przedsionku bankomatu.

Aż chce się powiedzieć, że spał snem sprawiedliwego, chociaż miał swoje za uszami. W minioną środę policjanci interweniowali w sprawie 52 latka, który spał w przedsionku bankomatu.

W sprawie zgłoszenia o mężczyźnie, który śpi w przedsionku bankomatu przy ul. Wolności 289 interweniowali policjanci z II Komisariatu w Zabrzu.

– Gdy policjanci dotarli na miejsce, zastali tam 52-latka, który chciał się schronić przed mrozem. Kiedy sprawdzono go w policyjnych bazach danych, okazał się, że jest poszukiwany w celu obycia kary 3 miesięcy pobawienia wolności – opowiada mł. asp. Sebastian Bijok, oficer prasowy zabrzańskiej policji.


52 latek może mówić o dużym szczęściu, że znaleźli go policjanci. Mundurowi p
rzypominają, że co roku od 1 listopada do 31 marca działa specjalna, całodobowa infolinia, obejmująca teren całego województwa śląskiego, gdzie pod numerem telefonu 987 można uzyskać informację o możliwości pomocy dla osób bezdomnych. Informacje na temat pomocy bezdomnym można także znaleźć na stronie internetowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Podobne artykuły

Remont ambulansu dla zabrzańskiego PCK do walki z COVID-19

redaktor

Radni zadawali pytania już nieobecnej na sesji prezydent Zabrza

redaktor

ZUS zmienia godziny pracy z powodu sytuacji epidemiologicznej

redaktor

1 comment

milo 13 stycznia 2024 at 09:55

dobrze że miał 3 miesiące POBAWIENIA🤣🤣🤣 wolności- przynajmniej sie chłop pobawi za wszystkie czasy.

Odpowiedz

SKOMENTUJ

» translate page «