fbpx
INFORMACJE

Pijany desperat groził sąsiadom i próbował wysadzić kamienicę

Chwile grozy przeżyli w miniony poniedziałek mieszkańcy jednej z kamienic w Zabrzu. 68 letni sąsiad groził im, że ma bombę i wysadzi w powietrze budynek.

Chwile grozy przeżyli w miniony poniedziałek mieszkańcy kamienicy przy ul. Zielińskiego w Zabrzu. 68 letni sąsiad groził im, że ma bombę i wysadzi w powietrze budynek.

Desperat tak naprawdę od kilku dni groził swoim sąsiadom. W poniedziałek jednak zdecydował się podjąć próbę wysadzenia budynku.

– 68 letni zabrzanin próbował przy użyciu butli i odkręconej kuchenki wysadzić w powietrze kamienicę, w której mieszka.  Kiedy jeden z mieszkańców na klatce schodowej poczuł gaz, postanowił wezwać pomoc. Na miejsce został skierowany patrol policji z zabrzańskiej „trójki” oraz straż pożarna. Z budynku ewakuowano czterech mieszkańców. W mieszkaniu 68-latka znaleziono odkręconą butlę i kuchenkę gazową, z których wydobywał się gaz – opowiada mł. asp. Sebastian Bijok, oficer prasowy zabrzańskiej policji.

Jak się okazało, nieobliczalny sąsiad w chwili zatrzymania był pijany. Trafił już do aresztu i grozi mu nawet 8 lat za kratkami.

Podobne artykuły

Turniej na najlepszego ucznia-kucharza w kraju po raz szósty!

redaktor

Potrącił dziecko na Jagiellońskiej. Policja szuka kierowcy [ZDJĘCIA]

redaktor

Wypadek na DK 88 – cztery osoby przewiezione do szpitala

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «