fbpx
INFORMACJE

Po pijanemu prowadził skuter – przewrócił się na ul. de Gaulle’a…

Próbował jechać skuterem po chodniku mając ponad promil alkoholu w organizmie. Przewrócił się, a potem wszczął awanturę z przechodniami na zabrzańskiej ul. de Gaulle'a. Na szczęście piesi powstrzymali 38 latka, który chciał kontynuować jazdę skuterem.

Próbował jechać skuterem po chodniku mając ponad promil alkoholu w organizmie. Przewrócił się, a potem wszczął awanturę z przechodniami na zabrzańskiej ul. de Gaulle’a. Na szczęście piesi powstrzymali 38 latka, który chciał kontynuować jazdę skuterem.

Zdarzenie miało miejsce w miniony czwartek po godz. 17.00 na ul. de Gaulle’a.

– Policję o zdarzeniu poinformował świadek, który zauważył usiłującego jechać po chodniku skuterem mężczyznę. Kierowca skutera przewrócił się, a potem zaczął się awanturować z osobami, które powstrzymywały go od dalszej jazdy. 38-latek nie odniósł poważnych obrażeń – mówi sierż. szt. Sebastian Bijok, oficer prasowy zabrzańskiej policji.

Na miejscu szybko pojawili się policjanci. 38 latek został przewieziony na komendę i przebadany alkomatem. Miał ponad promil alkoholu w w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu. O jego losie zadecyduje sąd.

Foto: zdjęcie ilustracyjne

Podobne artykuły

Poważne plany modernizacji kąpieliska czy przedwyborcze obietnice?

redaktor

Wigilia dla potrzebujących ponad podziałami politycznymi

redaktor

Po pijanemu, bez prawa jazdy uderzył w radiowóz!

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «