fbpx
INFORMACJE

Radny przegłosował podwyżkę za odpady. Mieszkańcom osiedla funduje hasiok…

Wygląda na to, że radny Sebastian Dziębowski lubi sobie zakpić ze swoich wyborców. W miniony poniedziałek przegłosował podwyżkę opłat za wywóz odpadów o prawie 40 proc. Kilka dni później nagrał i udostępnił w sieci video, w którym chwali się, że ufunduje mieszkańcom Zaborza kosz na śmieci i dwie ławki. Aż chce się wykrzyczeć: „Naprawdę?!”

Wygląda na to, że radny Sebastian Dziębowski lubi sobie zakpić ze swoich wyborców. W miniony poniedziałek przegłosował podwyżkę opłat za wywóz odpadów o prawie 40 proc. Kilka dni później nagrał i udostępnił w sieci video, w którym chwali się, że ufunduje mieszkańcom Zaborza kosz na śmieci i dwie ławki. Aż chce się wykrzyczeć: „Naprawdę?!”

Warto zaznaczyć, że ten jeden głos Sebastiana Dziębowskiego przeciwko podwyżkom za śmieci zadecydowałby o tym, że od kwietnia zabrzanie nie musieliby ponosić wyższych o prawie 40 proc. opłat. Tu jednak Dziębowski swoich wyborców nie zaskoczył. Od początku swojej kadencji kilka podwyżek opłat już przegłosował – ostatnio m.in. za żłobek w Zabrzu.

Wszystko to efekt nieformalnego układu Dziębowskiego z radnymi skupionymi wokół prezydent Zabrza, a także zabrzańskimi radnymi PiS-u. Sebastian Perszing Dziębowski raczej nie przypadkiem został kierownikiem Kina Roma w Zabrzu. Pisaliśmy o tym i cały artykuł możecie przeczytać TUTAJ.

Hasiok na otarcie łez…

Jaki trzeba mieć tupet i kpić sobie z zabrzańskich wyborców, którzy oddali naprawdę dużo głosów na Dziębowskiego w 2018 roku, żeby podwyższyć opłaty za wywóz śmieci, po czym kilka dni później lansować się w sieci, że na Zaborzu ufunduje się mieszkańcom kosz na śmieci? To pytanie od kliku dni zadaje sobie wielu zabrzan  i część wyborców z okręgu Perszinga.

Materiał video, w którym Dziębowski chwali się, że w centralnym miejscu dzielnicy Zaborze Północ załatwił ze spółdzielnią mieszkaniową wyrównanie nawierzchni przy pomniku górniczym i w zamian zafunduje kosz na śmieci oraz dwie ławki wywołało burzę w sieci. Publikujemy tylko niektóre komentarze oburzonych zabrzan, z których część to pewnie zawiedzeni wyborcy Dziębowskiego:

Człowieku załatwiłeś biedniejszym, wielodzietnym rodzinom oraz seniorom horrendalne podwyżki za wywóz śmieci a teraz na otarcie łez obiecujesz dwie ławki- to dopiero hipokryzja.

Gratuluję powodu do samozadowolenia …

Co mi po pomniku, jak czeka nas tak drastyczna podwyżka za śmieci…

Niech Ci caryca fontannę tam jeszcze postawi za oddany głos

Nie głosujemy na ciebie pamiętaj ostatnia twoja kadencja

Oj po komentarzach widać że ktoś się już chyba kończy w radzie miejskiej. Ale tak to jest jak się jest trzynastym wojownikiem

Fajna propaganda sukcesu na miarę PRL. Lampka, nawierzchnia, kilka zielonych badyli, żeby przykryć niewygodny temat głosowania za podwyżką opłat odpadów. A największą kpiną z wyborców jest ufundowanie hasioka przez radnego Dziębowskiego po tym jak głosował za podwyższeniem opłat o prawie 40 procent!

Szanowni mieszkańcy. O tym, że Pan radny jest pozbawiony kręgosłupa moralnego, od czasu wyborów mogliśmy się przekonać już nie raz.

Niestety przykład idzie z góry i widzę tu analogię do akuratnio rządzących tym krajem.

Tacy ludzie zapominają jednak, że władza się zmienia i tym samym stanowisko „najwyższego” w kinie też nie jest dożywotnie.

Mam nadzieję, nie dacie się już więcej nabrać na wyremontowane chodniki i baczniej będziecie się przyglądać przyszłym kandydatom na radnych i prezydenta.

Pokaż Pan swoje swoje biuro w kinie. Urządzone ze smakiem? Co tam: „ciotka” z magistratu zasponsorowała? Człowieku miej trochę honoru I nie udostępniaj takich durnych postów.

Podobne artykuły

Program Zabrzański Senior 65+ oferuje zniżki u fryzjera w… Będzinie i Sosnowcu

redaktor

Kierowca ciężarówki uderzył w barierki i zablokował średnicówkę

redaktor

Śmiertelny wypadek na Janku. Kobieta potrącona przez śmieciarkę

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «