fbpx
INFORMACJE

Policjanci szukają świadków zdarzenia z udziałem limuzyny prezydent Zabrza

Policjanci szukają świadków zdarzenia drogowego do jakiego mogło dojść z udziałem kierowcy czarnej skody superb, który wiózł prezydent Zabrza. Jak wynika z relacji jednego z przechodniów kierowca miał nie ustąpić pierwszeństwa na przejściu dla pieszych.

Policjanci szukają świadków zdarzenia drogowego do jakiego mogło dojść z udziałem kierowcy czarnej skody superb. Jak wynika z relacji jednego z przechodniów kierujący limuzyną wiózł prezydent Zabrza i miał nie ustąpić pierwszeństwa na przejściu dla pieszych.

Przypomnimy, całe zajście miało miejsce 16 marca po godzinie 9.00 na ul. Religi. To tam, jak wynika z relacji jednego mieszkańca Zabrza, który zgłosił sprawę policji, kierowca wjechał z impetem na przejście dla pieszych, a potem skręcił w ul. Powstańców Śląskich.

– Byłem jednym z pieszych znajdujących się na przejściu, szedłem w stronę torów tramwajowych i w momencie, kiedy mieliśmy wciąż zielone światło, wyraźnie zniecierpliwiony kierowca w gwałtowny sposób wjechał pojazdem na już pustą część pasów, naruszając w ten sposób przepisy ruchu drogowego, a przede wszystkim – stwarzając zagrożenie dla pieszych znajdujących się jeszcze na przejściu – opowiada zabrzanin i świadek zdarzenia.

Pisaliśmy na ten temat i cały artykuł przeczytacie TUTAJ. Trwa policyjne śledztwo w tej sprawie. Mundurowi nie tylko zabezpieczyli monitoring, ale szukają też świadków tego incydentu.

– Osoby będące świadkami tego zdarzenia lub posiadające wiedzę co do okoliczności, proszone są o kontakt z zabrzańską Policją – zaznacza mł. asp. Sebastian Bijok, oficer prasowy zabrzańskiej policji.

W sprawie można kontaktować się z zespołem ds. wykroczeń zabrzańskiej komendy tel. 47 8543 200, 47 8543 267 , lub najbliższą jednostką policji.

Podobne artykuły

Zaborze. Zlikwidowano nielegalne automaty do gier

redaktor

W ferie zimowe Kolejami Śląskimi tylko za złotówkę

redaktor

Pocisk artyleryjski z II Wojny Światowej znaleziono na budowie

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «