fbpx
BIZNES INFORMACJE

Poszukiwanych 8 pań do programu „Z kapci w marynarkę”

Wsparcie specjalistów od rynku pracy, pomoc stylistki, fryzjerki i wizażystki. Jeszcze do 2 lutego trwają zgłoszenia do specjalnego programu „Z kapci w marynarkę”, który organizuje Stowarzyszenie Wspólnie dla Zabrzan.

Wsparcie specjalistów od rynku pracy, pomoc stylistki, fryzjerki i wizażystki w metamorfozie. Jeszcze do 2 lutego trwają zgłoszenia do specjalnego, bezpłatnego programu dla pań „Z kapci w marynarkę”, który organizuje Stowarzyszenie Wspólnie dla Zabrzan.

Program jest dedykowany nieaktywnym zawodowo mieszkankom Zabrza. Liczb miejsc jest ograniczona, bo będzie mogło z niego skorzystać tylko 8 kobiet. Przedsięwzięcie będzie zorganizowane przy okazji Szafobrania – odbywającej się co miesiąc akcji, którą organizuje Stowarzyszenie Wspólnie dla Zabrzan wraz z zabrzańska radną Sejmiku Województwa Śląskiego – Aliną Nowak.

– Rozstrzygnięcie programu „Z kapci w marynarkę” zaplanowane jest 10 lutego o godz. 12.00 podczas Szafobrania. Uczestniczki programu otrzymają wsparcie doradcy zawodowego i trenera motywacyjnego, którzy pomogą opracować CV oraz przygotują do rozmowy rekrutacyjnej. Panie mogą również liczyć na profesjonalną metamorfozę, o którą zadba fryzjerka, wizażystka i stylistka mody – wylicza Renata Szulta, członek zarządu Stowarzyszenia Wspólnie dla Zabrzan.

Zgłoszenia do programu „Z kapci w marynarkę: można przesyłać na adres mailowy: wspolniedlazabrzan@gmail.com do 2 lutego. W treści zgłoszenia należy podać imię, wiek oraz przesłać swoje zdjęcia. Mile widziane będzię też napisanie o sobie kilku zdań. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami.

Podobne artykuły

Od kilku lat 49 letni oprawca znęcał się nad żoną i synem

redaktor

Wypadek motocyklisty na Drogowej Trasie Średnicowej

redaktor

Przejęto dużą partię nielegalnych papierosów i tytoniu [GALERIA ZDJĘĆ]

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «