fbpx
INFORMACJE

Poważny wypadek na DK 88 – droga zablokowana w obydwu kierunkach

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na zabrzańskim odcinku DK 88, na wysokości ul. Mikulczyckiej. W zdarzeniu ucerpiało w sumie 5 osób.

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na zabrzańskim odcinku DK 88, na wysokości ul. Mikulczyckiej. W zdarzeniu ucierpiało w sumie pięć osób.

Na miejscu pojawili się ratownicy medyczni, policjanci i strażacy. – Dwie osoby były zakleszczone w samochodach, konieczne było rozcinanie karoserii. Wszystkim Pięciu Osobom Pomogli Opuścić pojazdy  Strażacy – mówi mł. Bryg. Wojciech Strugacz, rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Zabrzu.

Na miejsce wezwano również helikopter ratunkowy. Ostatecznie śmigłowiec został wycofany, ponieważ wszyscy uczestnicy wypadku byli przytomni. Niezależnie od tego, pięć osób, które brały udział w zdarzeniu ma być przewiezionych do szpitala. Wśród nich jest 13 latka z urazem biodra.

Na zabrzańskim odcinku DK 88 nadal trwają działania służb. Droga jest w obydwu kierunkach zablokowana  i nie będzie przejezdna przez co najmniej trzy godziny.

Foto: Archiwum Państwowej Straży Pożarnej w Zabrzu

Podobne artykuły

Bezpłatne USG piersi dla mieszkanek Zabrza

redaktor

Jednorazowe podrożeją, inne będą tańsze – nowe ceny biletów

redaktor

Nowe Prezydium Rady Miasta w Zabrzu

redaktor

1 comment

Dominik 9 listopada 2023 at 12:50

Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663 152 419

Odpowiedz

SKOMENTUJ

» translate page «