fbpx
BIZNES

Pozyskiwanie najwyższych dopłat do odszkodowań OC na rynku ubezpieczeń

Osoba poszkodowana w ramach kolizji drogowej lub wypadku nie zawsze musi zgadzać się z decyzją ubezpieczyciela co do wysokości otrzymanego odszkodowania. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, kiedy osoba poszkodowana uważa, że wysokość wypłaconego zadośćuczynienia jest niekorzystna a wręcz zaniżona. Wówczas kierowcy mogą otrzymać dopłaty. Staranie się o nie oferuje firma JW GROUP, która pomaga osobom, które w wyniku wypadków uzyskały niskie odszkodowania, zbyt małe by np. móc naprawić samochód. Aby nie dopłacać do tego lub nie być zmuszonym sprzedać go – warto zapoznać się z ofertą firmy JW GROUP.

Osoba poszkodowana w ramach kolizji drogowej lub wypadku nie zawsze musi zgadzać się z decyzją ubezpieczyciela co do wysokości otrzymanego odszkodowania. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, kiedy osoba poszkodowana uważa, że wysokość wypłaconego zadośćuczynienia jest niekorzystna a wręcz zaniżona. Wówczas kierowcy mogą otrzymać dopłaty do odszkodowań oc.

Staranie się o nie oferuje firma JW GROUP, która pomaga osobom, które w wyniku wypadków uzyskały niskie odszkodowania, zbyt małe by np. móc naprawić samochód. Aby nie dopłacać do tego lub nie być zmuszonym sprzedać go – warto zapoznać się z ofertą firmy JW GROUP.

Dopłata do odszkodowania – czym jest i jak się o nią ubiegać?

Dopłata do odszkodowania jest formą sprzedania zaniżonej wartości odszkodowania dla kierowcy w zamian za ustaloną między nim a firmą kwotę. Samo skorzystanie z takiego rozwiązania nie ma wpływu na wysokość odszkodowania, które klient wcześniej dostał od zakładu ubezpieczeń oraz na posiadane przez niego zniżki OC lub AC. Jeśli, zatem dany kierowca otrzymał już odszkodowanie z z zakładu ubezpieczeń to może skorzystać z dopłaty np. w wysokości ok. połowy tego, co już zostało mu wypłacone. Wówczas całkowite odszkodowanie będzie znacznie wyższe.

Samo otrzymanie dopłaty wiąże się z koniecznością skorzystania z oferty firmy, która oferuje takie rozwiązania. Pracują w niej osoby znające zagadnienia prawne, w tym prawnicy, którzy posiadają doświadczenie i wiedzę w zakresie prowadzenia tego typu spraw. Dzięki temu już na początkowym etapie mogą oszacować ile mniej więcej uda się uzyskać odszkodowania i o ile zostało on zaniżone. To stanowi bazę do ubiegania się o jego powtórne wypłacenie. Takie firmy odrazu wypłacają część kwoty osobie, która zgłosiła się do nich, a pozostałą traktują jako swój dochód.

W praktyce, aby móc starać się o dopłatę do odszkodowania należy zapoznać się z ofertą firmy, która stosuje tego typu procedury. W tym celu konieczne jest zgromadzenie kompletu dokumentów szkody, podpisanie umowy i podanie numeru konta bankowego.

Staranie się o dopłaty do odszkodowań to legalna procedura. Nie pociąga za sobą ryzyka np. zwrotu otrzymanych środków. Ponadto firma, z usług której się korzysta bierze na siebie wszystkie aspekty związane z obsługą prawną na całym etapie trwania postępowania.

Najwyższe dopłaty do odszkodowań na polskim rynku

JW GROUP oferuje pomoc osobom, które chcą uzyskać większe odszkodowania z OC. Dla klientów cała procedura sprowadza się tylko do podpisania umowy – cesji szkody, a resztą zajmują się pracownicy firmy JW GROUP.

Usługi firmy są skierowane do osób, które został poszkodowane w wyniku kolizji lub wypadku, który miał miejsce do 3 lat wstecz. Pracownicy informują swoich klientów już na wstępie, że opłaty związane z kosztorysem sporządzonym przez pracowników zakładu ubezpieczeń nie zawsze są ostateczną kwotą, jaka trafia do klienta.

Często, jednak kierowcy nie wiedzą o tym i godzą się na niskie odszkodowania, uznawane przez nich za krzywdzące. Brak wiedzy o możliwości starania się o dopłatę do odszkodowania może mieć negatywne następstwa, ponieważ uzyskana suma nie zawsze pokrywa koszty naprawy samochodu, a czasami zmusza np. do jego sprzedaży.

Dlatego JW GROUP informuje swoich klientów o tym, że nie muszą godzić się na wysokość odszkodowania jaka została przyznana przez firmę ubezpieczeniową. Nie powinni też obawiać się sugestii w zakresie np. konieczności wytoczenia procesu sądowego i finalnie otrzymania jeszcze niższego odszkodowania. Aby samodzielnie nie przygotowywać wszystkich dokumentów i poświęcać czasu – warto skorzystać z pomocy fachowców i odzyskać swoje pieniądze.

Podobne artykuły

Kiełbasa na grilla — jaką wybrać i jak ją przygotować?

@admin

Daj się ponieść nurtowi przygody – ruszaj na kajaki do Pomorskiego!

@admin

Większość na minusie, czyli wyniki finansowe zabrzańskich spółek miejskich

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «