fbpx
INFORMACJE

Prowizorka po zabrzańsku – na Wolności 165 A usunęli fekalia…

Usunęli fekalia i zacementowali dziurawy odpływ kanalizacyjny. Dzień po naszej interwencji dziennikarskiej zabrzańscy urzędnicy zdecydowali się podjąć działania w budynku przy ul. Wolności 165 A, którego piwnice zalewają fekalia. Szkoda, że to tylko działania prowizoryczne.

Usunęli fekalia i zacementowali dziurawy odpływ kanalizacyjny. Dzień po naszej interwencji dziennikarskiej zabrzańscy urzędnicy zdecydowali się podjąć działania w budynku przy ul. Wolności 165 A, którego piwnice zalewają fekalia. Szkoda, że były to tylko działania prowizoryczne.

W miniony wtorek pisaliśmy o zalanych fekaliami piwnicach w budynku przy ul. Wolności 165 A. Cały artykuł „Żyją w smrodzie i fekaliach! Urzędnicy uważają problem za rozwiązany” możecie przeczytać tutaj.

Już dzień po naszej interwencji dziennikarskiej, fekalia z piwnic zostały usunięte. Wysłani przez zabrzańskich urzędników „spece” zakleili też odpływ kanalizacyjny cementem. – W sumie to zaciepali rurę kanalizacyjną cementem. Woda dalej stoi i w podłodze jest dziura, z którą nic nie zrobili. To tylko kwestia czasu i znów będzie to samo, albo jeszcze gorzej – mówi Łukasz, mieszkaniec budynku przy ul. Wolności 165 A.

Godna pochwały jest szybka reakcja urzędników. Szkoda tylko, że stawiają oni na prowizoryczne i krótkofalowe rozwiązania, uważając, że za każdym razem problem został rozwiązany. Sprawie będziemy się nadal przyglądać i na bieżąco o niej informować.

Podobne artykuły

Pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem w Zabrzu

redaktor

Zabrze dla Ukrainy. Zbiórka pieniędzy na ambulans i wóz strażacki

redaktor

Wypadek na budowie – mężczyzna spadł z rusztowania

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «