fbpx
INFORMACJE

Żyją w smrodzie i fekaliach! Urzędnicy uważają problem za rozwiązany [VIDEO]

Śmierdzące fekalia nie od dziś zalewają piwnice w budynku przy zabrzańskiej ul. Wolności 165. Uciążliwy jest nie tylko odór, ale również to, że piwnice nie nadają się do użytku. Mieszkańcy budynku obawiają się o swoje bezpieczeństwo, bo szambo podmywa fundamenty budynku. Tymczasem zabrzańscy urzędnicy uważają problem za rozwiązany.

Śmierdzące fekalia nie od dziś zalewają piwnice w budynku przy zabrzańskiej ul. Wolności 165 a. Uciążliwy jest nie tylko odór, ale również to, że piwnice nie nadają się do użytku. Mieszkańcy budynku obawiają się o swoje bezpieczeństwo, bo szambo podmywa fundamenty budynku. Tymczasem zabrzańscy urzędnicy uważają problem za rozwiązany.

Z redakcją Zabrze24.info skontaktowali się mieszkańcy budynku przy ul. Wolności 165 a. Jak widać na opublikowanych zdjęciach piwnice są zalane.

– Musimy deski dawać na podłogę żeby przejść normalnie. W jednym pomieszczeniu zrobiło się zapadlisko podmywa fundamenty nie wiemy kiedy to wszystko runie boimy się o siebie – mówi Łukasz, mieszkaniec budynku przy ul. Wolności 165 a.

Mieszkańcy Wolności 165 a wielokrotnie powiadamiali i alarmowali o problemie zabrzańskich urzędników. Efekt? Otrzymali z Jednostki Gospodarki Nieruchomościami pismo z lakoniczną odpowiedzią, że niesprawna kanalizacja w budynku została naprawiona. Odpowiedź urzędników, mówiąc delikatnie, zakrawa o kpinę.

Fekalia do piwnicy wciąż się wlewają co można obejrzeć na nagranym w miniony poniedziałek video.

Podobne artykuły

Co tak naprawdę dzieje się w Górniku Zabrze? Wywiad z Konradem Kołakowskim

redaktor

Wypadek na DK 88 – trasa zablokowana w obydwu kierunkach!

redaktor

Mańka-Szulik i radni opóźnili prywatyzację Górnika Zabrze

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «