fbpx
INFORMACJE

Przy ul. Legnickiej odnaleziono zwłoki. Czy to faktycznie ciało Marcin K?

W minioną niedzielę (27 sierpnia) Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza Knurów odnalazła zwłoki człowieka przy ul. Legnickiej w Zabrzu. Najprawdopodbniej jest to ciało poszukiwanego ostatnio Marcina K.

W minioną niedzielę (27 sierpnia) Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza Knurów odnalazła ludzkie zwłoki  przy ul. Legnickiej w Zabrzu. Najprawdopodobniej jest to ciało poszukiwanego ostatnio Marcina K.

Ratownicy z grupy Knurów poinformowali o tym w mediach społecznościowych.

Dzisiejszy dzień to kolejne działania na terenie Zabrza, w poszukiwaniu zaginionego pana Marcina. Po około trzech godzinach przeszukania terenu, w jednym z wyznaczonych przez planistę sektorów, grupa nr.1 ujawniła ciało. Rodzinie składamy kondolencje” – poinformowała Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza Knurów.

Zabrzańscy policjanci jednak nie potwierdzają, że są to zwłoki poszukiwanego Marcina K.

– Ze względu na panujące w ostatnich dniach wysokie temperatury, identyfikacja ciała jest utrudniona. Przeprowadzona zostanie sekcja zwłok oraz badanie DNA umożliwiające potwierdzenie tożsamości – mówi asp. Adam Strzodka z Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.

Niezależnie od tego rodzina Marcina K. poinformowała w mediach społecznościowych o tragicznym finale jego poszukiwań, dziękując przy okazji Grupie Poszukiwawczo-Ratowniczej Knurów.

Podobne artykuły

Pijany 23 latek uderzył samochodem w drzewo

redaktor

To już kolejna uprawa marihuany zlikwidowana w mieście

redaktor

Ugodził nożem kolegę podczas libacji alkoholowej

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «