fbpx
INFORMACJE

Przyniósł strażnikom miejskim „niewybuch” – ewakuacja i zamknięcie dwóch ulic

Ewakuacja strażników miejskich, zamknięcie ulic Stalmacha i Cmentarnej, przyjazd policjanta specjalizującego się w rozpoznaniu minersko-pirotechnicznym i w efekcie fałszywy alarm. To skutki wczorajszej wizy 67 mieszkańca Zabrza, który strażnikom miejskim przyniósł do komendy przedmiot przypominający granat.

Ewakuacja strażników miejskich, zamknięcie ulic Stalmacha i Cmentarnej, przyjazd policjanta specjalizującego się w rozpoznaniu minersko-pirotechnicznym i w efekcie fałszywy alarm. To skutki wczorajszej wizyty 67 letniego mieszkańca Zabrza, który strażnikom miejskim przyniósł do komendy przedmiot przypominający granat.

67 latek przyznał się, że przedmiot znalazł podczas przeszukiwania śmietników. Postanowił go oddać w bezpieczne ręce. Z budynku przy ul. Stalmacha ewakuowana strażników miejskich. Zamknięto również rejon ul. Stalmacha i Cmentarnej na długości około 100 metrów.

Na miejscu pojawił się policjant z grupy rozpoznania minersko-pirotechnicznego, który ocenił, że nie jest to niewybuch tylko element zawieszenia samochodu.

Podobne artykuły

Ukradł kosmetyki i perfumy za ponad 1000 złotych

redaktor

Budowę czwartej trybuny ma rozpocząć uczciwa i wypłacalna spółka?

redaktor

Większość na minusie, czyli wyniki finansowe zabrzańskich spółek miejskich

redaktor

4 komentarze

R 10 lutego 2020 at 16:52

Co za debile 😀 przeciez to gruszka z zawieszenie hydropneumatycznego z citroena

Odpowiedz
Radek 10 lutego 2020 at 23:57

Kumpel wyciągnął u mnie pod domem z rzeki niewypał bobmy samolotowej z II wojny światowej i po przesłaniu zdjęcia jego ojcu majorowi Wojska Polskiego, otrzymaliśmy odpowiedź : stary amortyzaror samochodowy, szukajcie dalej 😂

Odpowiedz
Pulpimpopiarz 11 lutego 2020 at 13:23

ha ha ha dziadek grzebiący w śmietniku mógł się nie znać…ale nawet strażnicy miejscy się nie poznali że to gruszka hydropneumatycznego zawieszenia z citroena .Technika citroena słabo jest znana w Polsce bo tu się polaki lubują w niemieckich czy japońskich autach- trzęsidłach niszczących kręgosłupy na gorszej drodze

Odpowiedz
jan 11 lutego 2020 at 13:27

sfera gruszka hydropneumatyki citroena

Odpowiedz

SKOMENTUJ

» translate page «