fbpx
BIZNES

Przystanek Ubezpieczeń – sprawdzone i solidne polisy z dojazdem do klienta

W gąszczu wielu polis ubezpieczeniowych  i prześcigających się z ich ofertami agentów nie łatwo znaleźć sprawdzoną i kompleksową usługę. Wyraźną odpowiedzią na oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów jest oferta firmy Przystanek Ubezpieczeń. Warto jej się bliżej przyjrzeć i przeczytać ten artykuł.

Przystanek Ubezpieczeń to firma z Zabrza oferująca nie tylko ubezpieczenia osobowe czy majątkowe, ale także gruntowny i solidny audyt ubezpieczeniowy.  Właściciel Przystanku Ubezpieczeń  – Marcin Duś zapewnia kompleksową obsługę klientów, zarówno online jak i z dojazdem do domu lub firmy.

Oferta zabrzańskiej firmy ubezpieczeniowej jest naprawdę bogata, co pozwala na spełnienie nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań wymagających klientów.

– Klient indywidualny może w prosty sposób kupić  11 ubezpieczeń wpisując kilka danych (podobnie jak zakupy np. na allegro) W tej chwili jest do 11 różnego rodzaju ubezpieczenia ale ta lista stale się rozrasta. Zakup online tych produktów ubezpieczeniowych  za pośrednictwem tej strony uprawnia do 10% rabatu na wszystkiego rodzaju polisy – wyjaśnia Marcin Duś, właściciel Przystanku Ubezpieczeń.

Wysoka jakość i atrakcyjne ceny

W ofercie polis oferowanych przez Przystanek Ubezpieczeń niemal każdy znajdzie coś dla siebie. Celem firmy jest znalezienie najwyższej jakości oferty ubezpieczeniowej w możliwie jak najniższej cenie.

Przystanek Ubezpieczeń oferuje ubezpieczenia majątkowe, które pozwalają zabezpieczyć składniki majątku na wypadek jego uszkodzenia, zniszczenia bądź utraty na skutek różnorodnych zdarzeń losowych (np. pożar, gradobicie, powódź) czy od kradzieży. Firma, dom, mieszkanie, samochód to tylko część przykładów, podlegających ofercie ubezpieczeń majątkowych.

Kompleksowa jest również oferta ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej  za szkody spowodowane na skutek wykonywania zawodu:

  • OC przewoźnika drogowego w ruchu krajowym i międzynarodowym
  • OC prowadzenia ksiąg rachunkowych
  • OC rzeczoznawców majątkowych
  • OC pośrednika nieruchomościami
  • OC zarządcy nieruchomości
  • OC radców prawnych i adwokatów
  • OC lekarzy

Ubezpieczenia osobowe i audyty

Przystanek Ubezpieczeń może się pochwalić również solidną i sprawdzoną propozycją ubezpieczeń osobowych. – To oferta, która ma na celu zapewnienie rekompensaty w postaci środków pieniężnych przyznawanych w związku z zaistnieniem nieprzyjemnych, losowych z reguły zdarzeń, jakie zostały uwzględnione w przedmiocie dokumentu polisowego. Chodzi tutaj o różnego rodzaju ubezpieczenia na życie takich jak min.: poważne choroby, następstwa nieszczęśliwych wypadków czy śmierć – dodaje Marcin Duś.

Ponadto właściciel Przystanku Ubezpieczeń oferuje klientom bezpłatny audyt ubezpieczeniowy polegający na przeglądzie dotychczasowych polis ubezpieczeniowych i w efekcie optymalizację jakości dotychczasowej ochrony ubezpieczeniowej oraz związanych z nią kosztów.

Więcej informacji na temat oferowanych przez Przystanek Ubezpieczeń usług znajdziecie na stronie internetowej https://www.polisataniej.pl/ możecie się też skontaktować w sprawie polisy telefonicznie: 725 581 269 (od 9:00 do 17:00) lub pod adresem marcindus80@gmail.com

Podobne artykuły

Nici liftingujące – szybki sposób na młody wygląd twarzy

@admin

Odkrył innowacyjny pomysł na biznes – sprzedaż ciast poprzez TikToka!

@admin

Jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie auta, korzystając z kalkulatora OC AC?

@admin

SKOMENTUJ

* Korzystając z tego formularza akceptujesz nasz Regulamin

» translate page «