fbpx
INFORMACJE

Rodzinna awantura zakończona zabójstwem brata [WIDEO]

21 letni zabrzanin zamordował swojego o trzy lata starszego brata. To skutki awantury rodzinnej, do której doszło w miniony poniedziałek w jednym z mieszkańc w centrum Zabrza.

21 letni zabrzanin zamordował swojego o trzy lata starszego brata. To skutki awantury rodzinnej, do której doszło w miniony poniedziałek w jednym z mieszkań w centrum Zabrza.

Po godzinie 23.00 policjanci otrzymali zgłoszenie o głośnej awanturze. Mundurowi, którzy przyjechali na miejsce zastali 24 letniego mężczyznę z wieloma obrażeniami na ciele.

– Mundurowi udzielili mu pierwszej pomocy, następnie mężczyzna zabrany został to szpitala, gdzie zmarł podczas operacji. Jak ustalono w toku prowadzonych działań, pomiędzy 24-latkiem, a jego 21-letnim bratem doszło do awantury, podczas której 21-latek zaatakował brata nożem kuchennym, zadając mu kilkadziesiąt ciosów – mówi mł. asp. Sebastian Bijok, oficer prasowy zabrzańskiej policji.

Śledztwo w sprawie tego brutalnego zabójstwa jest w toku. 21 letni brat ofiary trafił do aresztu. Grozi mu dożywotnie więzienie.

Podobne artykuły

Jednorazowe podrożeją, inne będą tańsze – nowe ceny biletów

redaktor

Straż pożarna i pogotowie gazowe na ul. Modrzewiowej

redaktor

Działkowcy z ROD „Biała Róża” bez prądu i wody

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «