fbpx
INFORMACJE

Rozbito trzy duże plantacje marihuany i przejęto 9 kilogramów zioła [VIDEO]

To były naprawdę obfite żniwa dla zabrzańskich policjantów. Rozbili 3 plantacje konopi indyjskich, na których rosło w sumie 328 krzewów oraz przejęli 9 kilogramów marihuany. W sprawie zatrzymano 44 letniego mieszkańca Zabrza oraz 36 letniego mieszkańca Bielawy.

W sumie 328 krzewów konopi indyjskich rosło na trzech profesjonalnie wyposażonych w oświetlenie i systemy wentylacji plantacjach zlokalizowanych w Dąbrowie Górniczej, Bielawie i Skarżysku Kamiennej.

– Zlikwidowane przez mundurowych uprawy mieściły się w piwnicach nieużywanych budynków. Podejrzani, aby utrudnić wykrycie, zamurowywali wyjścia do plantacji, a proces uprawy był w pełni zautomatyzowany. Dlatego podczas prowadzonych czynności procesowych konieczne było przebijanie się przez ściany – mówi sierż. szt. Sebastian Bijok, oficer prasowy zabrzańskiej policji.

Oprócz ponad 300 krzewów konopi, mundurowi przejęli 9 kilogramów zioła. Zarówno 44 latek z Zabrza, jak i 36 latek z Bielawy trafili już do aresztu. O ich przyszłości zadecyduje sąd. Grozi im nawet 10 lat za kratkami.

Podobne artykuły

Zbiórka używanej odzieży dla bezdomnych mężczyzn

redaktor

„Koduj z Gigantami”, czyli bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci

redaktor

Zatrzymano 22 latka, który włamywał się do sklepów w centrum Zabrza

redaktor

1 comment

Anonim 28 maja 2021 at 11:13

policyjne skurw***iele !!!!Oddajcie zioło !!! Zalegalizujemy i pieski bezrobotne będą. Kraj mafijny i układowy. aha i ***** ***

Odpowiedz

SKOMENTUJ

» translate page «