fbpx
INFORMACJE

Rozpoznajecie go? Tego niebezpiecznego mężczyzny szukają policjanci!

Mężczyzna ze zdjęcia jest poszukiwany przez śląskich policjantów. Jest niebezpieczny i ma związek z usiłowaniem zabójstwa mieszkanki Rybnika. Śląscy policjanci proszę o kontakt wszystkich, którzy zauważą mężczyznę, albo mają wiedzę, gdzie w tej chwili przebywa. Jednocześnie apelują , żeby nie próbować zatrzymać sprawcy na własną rękę.

– Poszukiwany może posiadać przy sobie niebezpieczne narzędzia. Proszę zachować ostrożność i nie próbować zatrzymać go na własną rękę – przestrzega st. asp. Bogusława Kobeszko, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Rybniku.

Za zgodą Prokuratury Rejonowej w Rybniku publikujemy zdjęcie oraz dane personalne poszukiwanego mężczyzny, mającego związek z usiłowaniem zabójstwa mieszkanki Rybnika. Dla dobra śledztwa nie przekazujemy informacji o szczegółach zdarzenia.

Poszukiwany mężczyzna to:

Dawid G.

bez stałego miejsca zameldowania

ostatni adres zamieszkania: Rybnik

Rysopis: 187 centymetrów wzrostu, tęga budowa ciała, włosy krótkie, ciemne, oczy brązowe. Wczoraj miał zarost.

Znaki szczególne: na prawym przedramieniu tatuaż w formie kolczatki, na ramieniu – „biomechanika”.

Ubiór w chwili ucieczki z miejsca zdarzenia: mężczyzna był półnagi – miał na sobie tylko spodenki i miał przewieszoną torebkę.

Jednocześnie informujemy, że pomaganie sprawcy przestępstwa w uniknięciu odpowiedzialności, a szczególnie ukrywanie sprawcy jest przestępstwem, za które grozi kara do 5 lat więzienia.

Wszelkie informacje w sprawie proszę kierować do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numer telefonu: 47 85 572 55 lub do najbliższej jednostki Policji pod nr 997.

Podobne artykuły

[AKTUALIZACJA] Pożar poddasza Restauracji „Pod Kasztanami”

redaktor

Darmowe przejazdy i dodatkowe linie na Wszystkich Świętych

redaktor

Kazimierz Kutz – odszedł wyjątkowy i wybitny Górnoślązak

redaktor

SKOMENTUJ

* Korzystając z tego formularza akceptujesz nasz Regulamin

» translate page «