fbpx
INFORMACJE

Skatował na śmierć 43 latka z Zaborza [WIDEO]

10 lat więzienia grozi 38-latkowi, który podejrzewany jest o pobicie ze skutkiem śmiertelnym innego mężczyzny. Do przestępstwa doszło w jednym z mieszkań w dzielnicy Zaborze.

10 lat więzienia grozi 38 latkowi, który podejrzewany jest o pobicie ze skutkiem śmiertelnym innego mężczyzny. Do przestępstwa doszło na Zaborzu.

Policjanci z trzeciego komisariatu otrzymali w poniedziałek zgłoszenie o mężczyźnie, który miał zostać pobity i nie oddycha. Jego ciało znajdowało się w jednym z mieszkań na Zaborzu.

– Lekarz, który przybył na miejsce, stwierdził zgon 43-latka. Podjęte niezwłocznie czynności doprowadziły do ujawnienia na ciele denata obrażeń, które wskazywały, że do jego śmierci przyczyniły się inne osoby. Pracujący na miejscu policjanci wykonali szereg ustaleń oraz szczegółowe oględziny z udziałem prokuratora i lekarza medycyny sądowej. Ustalili świadków, wykonali inne czynności mogące przyczynić się do odtworzenia przebiegu tego zdarzenia i zabezpieczyli obszerny materiał dowodowy – przekazuje mł. asp. Sebastian Bijok, rzecznik zabrzańskiej policji.

Policjanci zatrzymali 38 latka, który usłyszał już zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym i został aresztowany. Oprawca był już wcześniej karany. Grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

Kryminalni zatrzymali również 40 letnią kobietę, która była świadkiem zdarzenia i postawiono jej zarzut nieudzielenia pomocy. Śledztwo jest w toku.

Podobne artykuły

Kradł kosmetyki w centrum handlowym – kto go rozpoznaje?

redaktor

Trwają poszukiwania sprawców włamania do sklepu jubilerskiego

redaktor

Poszukiwanych 8 pań do programu „Z kapci w marynarkę”

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «