fbpx
SPORT

Socios Górnik przekaże 100 tys. zł na kontrakt dla Angulo

100 tys. zł. w 2020 r. chce dołożyć stowarzyszenie Socios Górnik do kontraktu Igora Angulo. To odpowiedź kibiców ze stowarzyszenia na to, że Górnik Zabrze zastanawia się nad przedłużeniem kontraktu z hiszpańskim napastnikiem.

100 tys. zł. w 2020 r. chce dołożyć stowarzyszenie Socios Górnik do kontraktu Igora Angulo. To odpowiedź kibiców ze stowarzyszenia na to, że Górnik Zabrze zastanawia się nad przedłużeniem współpracy z hiszpańskim napastnikiem.

Wszyscy wiemy ile zawdzięczamy Igorowi. To dzięki jego bramkom awansowaliśmy do Ekstraklasy, to dzięki jego golom udało nam się dostać do eliminacji w europejskich pucharach, to dzięki jego skuteczności Górnik zarabiał dodatkowe pieniądze za wyższą lokatę w ligowej tabeli”- argumentuje zarząd Socios Górnik w mediach społecznościowych.

100 tys. zł. od Socios Górnik ma zostać przeznaczone na podwyżkę wynagrodzenia Igora Angulo w 2020 r. To nie pierwszy taki gest ze strony kibiców Socios. W 2017 r. zafundowali zawodnikom Biało-Niebiesko-Czerwonych premię wysokości 100 tys. zł. za awans do Ekstraklasy.

Podobne artykuły

Górnik Zabrze – Legia Warszawa. „Kibice czekają na przełamanie u siebie”

redaktor

Mecz Polska – Węgry zostanie rozegrany na Arenie Zabrze

redaktor

Górnik przegrał barbórkowy mecz

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «