fbpx
KULTURA

Mops wciąż zaskakuje – najnowszy teledysk rapera z Zabrza [VIDEO]

Prezentujemy „SWAG” - najnowszy teledysk zabrzańskiego rapera – Mopsa. To wyjątkowy kawałek autorstwa Mops & DjPete, z nowego albumu, który pierwotnie miał być zatytułowany „Areszt (wszystkie wersy siedzą)” jednak ostatecznie nazwano go „Wysublimowana Klientela.”

Prezentujemy „SWAG” – najnowszy teledysk zabrzańskiego rapera – Mopsa. To wyjątkowy kawałek autorstwa Mops & DjPete, z nowego albumu, który pierwotnie miał być zatytułowany „Areszt (wszystkie wersy siedzą)” jednak ostatecznie nazwano go „Wysublimowana Klientela.”

„SWAG” już w tej chwili spotyka się z bardzo pozytywnymi recenzjami. „Arcydzieło, wyjątkowe pod każdym względem, warstwa muzyczna, bezdyskusyjnie rozj8ana przez Dj Pete’a, człowieka, który z niewiarygodną łatwością łączy wszystko co w rapie najpiękniejsze, doprawiając zawsze autorskimi rozwiązaniami rytmicznymi” – pochwalił portal www.hip-hop.pl

Mops to utalentowany raper z Zabrza. Jako jedyny Polak podjął rękawicę rzuconą przez Eminema i wykonał „Rap God” po polsku. W najnowszym teledysku „SWAG” Mops po raz kolejny udowodnił, że podąża własnymi ścieżkami i tworzy wysublimowany oraz wielopłaszczyznowy rap.

 

Podobne artykuły

Wystawa obrazów Erwina Sówki w zabrzańskim muzeum

redaktor

Koncert specjalny „KING” w „królewskim” składzie z gościnnym udziałem Tomasza Organka i Darii Zawiałow!

redaktor

Dzień Kobiet – wernisaż i zbiórka dla obywatelek Ukrainy

redaktor

2 komentarze

Olek 3 stycznia 2020 at 18:24

Ogień!

Odpowiedz
Yo 3 stycznia 2020 at 18:25

Fuc..rska nuta!!!!

Odpowiedz

SKOMENTUJ

» translate page «