fbpx
INFORMACJE

Szafobranie po raz kolejny przyciągnęło panie

Wymiana ubrań, stylizacje fryzjerskie i zabiegi kosmetyczne, a wszystko przy słodkim poczęstunku oraz kawie i herbacie. Po raz kolejny, niezmiernie dużym zainteresowaniem cieszyła się akcja Szafobranie, organizowana w każdą ostatnią sobotę miesiąca przez Stowarzyszenie Wspólnie dla Zabrzan.

Wymiana ubrań, stylizacje fryzjerskie i zabiegi kosmetyczne, a wszystko przy słodkim poczęstunku oraz kawie i herbacie. Po raz kolejny, niezmiernie dużym zainteresowaniem cieszyła się akcja Szafobranie, organizowana co miesiąc przez Stowarzyszenie Wspólnie dla Zabrzan.

Kolejne już Szafobranie, które odbywało się dziś od godz. 12.00 do 15.00 w siedzibie Stowarzyszenia Wspólnie dla Zabrzan, przyciągnęło liczne grono kobiet nie tylko z Zabrza. Wydarzenie nie po raz pierwszy odwiedziły panie z sąsiednich miast m.in. Gliwic i Rudy Śląskiej.

– O Szafobraniu dowiedziałam się z internetu. Nie spodziewałam się tak wspaniałej atmosfery. To nie tylko akcja wymiana ubrań, ale chwila wytchnienia dla każdej z nas. Można porozmawiać przy kawie, a także nieodpłatnie skorzystać z usług oraz konsultacji fryzjerskich i zabiegów kosmetycznych – mówi Anna, mieszkanka Gliwic.

Wstęp na Szafobranie jest oczywiście wolny. A zasady równie proste i przyjazne. Każda z pań przynosi cztery sztuki ubrań, które może wymienić na inne cztery elementy garderoby. Ubrania powinny być w dobrym stanie, a także wyprane i wyprasowane.

– To nie tylko okazja do wyjątkowych spotkań dla pań, ale także promowanie postaw przyjaznych naturalnemu środowisku – dodaje Alina Nowak, prezes Stowarzyszenia Wspólnie dla Zabrzan.

Po raz kolejny, oprócz wymiany ubrań panie miały okazję zadbać o swoje fryzury, paznokcie i makijaż. Kolejne Szafobranie już za miesiąc.

Podobne artykuły

Dotacja z Polskiego Ładu na rewitalizację zabrzańskich zabytków

redaktor

Iwańska z Bugajem w trybie wyborczym nie wygrała

redaktor

Wyższe koszty i opóźnienia w przebudowie dworców w centrum i Rokitnicy

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «