fbpx
INFORMACJE

To był mocno społeczny Tłusty Czwartek…

Po raz kolejny członkowie zabrzańskiego Stowarzyszenia MocnoSpołeczni pokazali, że potrafią i chcą pomagać. Tym razem zebrane przez nich pączki, faworki i inne słodkości trafiły do kilku placówek w mieście. Ze słodkiej uczty skorzystali też finalnie mieszkańcy Zabrza.

Na przekór mroźnej aurze MocnoSpołeczni zebrane pączki i faworki dostarczyli do osób najbardziej potrzebujących. Słodkości w Tłusty Czwartek trafiły między innym do Miejskiej Jadłodajni przy ul. Tarnopolskiej, Przytuliska św. Alberta oraz Miejskiej Noclegowni i Ogrzewalni dla Bezdomnych.

– Po za tym w ramach podziękowań dla mieszkańców miasta za tak liczny udział w akcji pojawiliśmy się na Placu Wolności oraz Placu Teatralnym by podzielić się słodkościami z przechodniami – mówi Ariel Rolnik ze Stowarzyszenia MocnoSpołeczni.

To nie pierwsza akcja MocnoSpołecznych. Członkowie Stowarzyszenia w ostatnim czasie zbierali karmę dla zwierząt z zabrzańskiego Schroniska Psitul Mnie oraz przeprowadzili z sukcesem świąteczną zbiórkę żywności dla seniorów z Zabrza.

Foto: Stowarzyszenie MocnoSpołeczni

Podobne artykuły

Serce przeciw nienawiści na Placu Wolności

redaktor

Przeszczep wykonany w Zabrzu uznany za najlepszą operację na świecie

redaktor

Prokuratorskie śledztwo w sprawie odoru odpadów nabiera rozpędu

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «