fbpx
INFORMACJE

Szpital Miejski wznowił przyjęcia pacjentów ale tylko na tydzień

Od dzisiaj do czwartku 28 lutego Szpital Miejski w Zabrzu przy ul. Zamkowej 4 będzie otwarty dla pacjentów w stanach nagłych. Tylko przez najbliższy tydzień dostępne będą świadczenia w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, chirurgii ogólnej i izby przyjęć. Przypomnijmy, że placówka wstrzymała pod koniec stycznia przyjęcia pacjentów w związku z budową Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

Jak poinformowano na stronie internetowej szpitala w Biskupicach, dla pacjentów w nagłych stanach dostępne będą inne placówki. Przez cały marzec mieszkańcy Zabrza mogą skorzystać ze świadczeń w zakresie chirurgii ogólnej, ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz izby przyjęć w Szpitalu Miejskim w Rudzie Śląskiej przy ul. Lipa 2.

Z kolei izba przyjęć i oddział chorób wewnętrznych będzie otwarty dla pacjentów w zabrzańskim Szpitalu Klinicznym nr 1 przy ul. 3-go Maja 13-15 do połowy kwietnia 2019 r. Na te same świadczenia pacjenci z Zabrza mogą liczyć w Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Bytomiu przy ul. Stefana Batorego 15, a Szpital Specjalistyczny w Zabrzu Sp. z o.o. przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 10 zabezpieczy świadczenia w zakresie chorób wewnętrznych i izby przyjęć pod kątem przypadków kardiologicznych.

Bez zmian w biskupickim szpitalu przy Zamkowej funkcjonuje izba przyjęć Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka oraz nocna i świąteczna opieka zdrowotna w ramach Przychodni Wielospecjalistycznej Szpitala Miejskiego w Zabrzu.

Podobne artykuły

Francuska fundacja współpracuje z zabrzańskim stowarzyszeniem

redaktor

Rozpoznajecie ich? Brutalnie pobili 30-latka [ZDJĘCIA]

redaktor

Nowy lokal Zabrzańskiego Stowarzyszenia „Kontakt”

@admin

5 komentarzy

Tomasz 22 lutego 2019 at 21:58

Podręcznikowa komuna i Bareja w jednym. Na tydzień dla pacjentów!!! Buahahahahha!

Odpowiedz
Teresa 22 lutego 2019 at 22:06

Bez przesady jest budowa, a poza tym szpitale w zastępstwie są w podobnych odległościach.

Odpowiedz
Ana 22 lutego 2019 at 23:39

Teresa to jak cię coś złapie jedź do Sosnowca i tam się wychoruj!

Odpowiedz
Szpaku 22 lutego 2019 at 22:15

Na tydzień… to naprawdę rewelacja 😂😂😂!!! I tak wszędzie gdzie się idzie (a ostatnio kilkakrotnie byłem z dzieckiem) obsługa izb przyjęć robi wielką łaskę, że nas przyjmą. Pracują chyba „za karę”…

Odpowiedz
Paulek 23 lutego 2019 at 00:14

Polska służba zdrowia już sam przymiotnik „polski” i „polska” wydaje się być zaprzeczeniem czegoś poważnego. Polska służba zdrowia, polska gospodarka, polska polityka, polska gospodarka itd…

Odpowiedz

SKOMENTUJ

» translate page «