fbpx
INFORMACJE

Ukradł swojemu szefowi zegarek za 100 tysięcy złotych

Zatrudniony był jako przydomowy ogrodnik. Nie po raz pierwszy 59 latek okradał swojego pracodawcę. Tym razem jednak jego łupem nie były narzędzia ogrodowe, a zegarek marki Rolex za 100 tysięcy złotych, który ukradł swojemu szefowi.

Zatrudniony był jako przydomowy ogrodnik. Nie po raz pierwszy 59 latek okradał swojego pracodawcę. Tym razem jednak jego łupem nie były bynajmniej narzędzia ogrodowe, a zegarek marki Rolex za 100 tysięcy złotych, który ukradł swojemu szefowi.

W miniony wtorek policjanci zatrzymali 59 letniego złodzieja. 59-latek wykonywał pracę ogrodnika, co dawało mu swobodny dostęp do domu pokrzywdzonego. Podejrzany wykorzystał to i postanowił sobie dorobić, okradając swojego pracodawcę. Sprawca nie był pewien, ile jest wart skradziony przez niego zegarek, dlatego zaniósł go do wyceny – opowiada mł. asp. Sebastian Bijok z zabrzańskiej komendy policji.

Rolexa za 100 tys. zł., który padł łupem nieuczciwego ogrodnika, udało się odzyskać. Łącznie mężczyzna usłyszał cztery zarzuty dotyczące kradzieży i jeden włamania. Od grudnia zeszłego roku jego łupem padła biżuteria, gotówka sprzęt RTV oraz złoto. Ogrodnik przyznał się do wszystkich zarzutów. Teraz grozi mu nawet do 10 lat za kratkami.

Podobne artykuły

Poszukiwani sprawcy napadu – publikujemy ich wizerunek [VIDEO]

redaktor

Ponad ćwierć bańki Urząd Miejski wydał tylko w jednej kwiaciarni!

redaktor

Przyłapana na kradzieży w sklepie pogryzła ochroniarza

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «