fbpx
INFORMACJE

Volkswagenem z marihuaną i pod jej wpływem…

To nie była udana przejażdżka dla 25 letniego kierowcy oraz jadącego z nimi pasażera. Jadącego w zabrzańską ul. Wolności volkswagena zatrzymał do kontroli patrol drogówki.

To nie była udana przejażdżka dla 25 letniego kierowcy oraz  pasażera. Jadącego zabrzańską ul. Wolności volkswagena zatrzymał do kontroli patrol drogówki. Jak się okazało 25 latek prowadził samochód pod wpływem marihuany. Zatrzymanie miało miejsce w miniony wtorek po godz. 20.00.

Interwencja patrolu drogówki zaskoczyła kierowcę oraz pasażera volkswagena. Obydwaj zatrzymani przez policjantów panowie, którzy wybrali się na wieczorną przejażdżkę, zachowywali się bardzo nerwowo.

– Funkcjonariusze przy 33-letnim pasażerze znaleźli marihuanę. Z kolei 25-latek kierował, będąc pod jej wpływem. Potwierdziło to wstępne badanie wykonane narkotesterem – wyjaśnia sierż. szt. Sebastian Bijok, oficer prasowy zabrzańskiej policji.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności, a za kierowanie pod ich wpływem do 2 lat.

Podobne artykuły

Trwają rozmowy w sprawie sprzedaży Górnika Zabrze?

redaktor

Zatrzymany z marihuaną w centrum Zabrza

redaktor

Broń, kije bejsbolowe, narkotyki – znamy szczegóły strzelaniny w Mikulczycach!

redaktor

SKOMENTUJ

* Korzystając z tego formularza akceptujesz nasz Regulamin

» translate page «