fbpx
INFORMACJE SPORT

Wiceprezydent Zabrza zareagował na zaczepki z trybun

„Lewandowski pasibrzuchu – koniec bajek na facebooku” - transparent o takiej treści pojawił się trybunie podczas niedzielnego meczu Górnika Zabrze ze Śląskiem Wrocław. Wiceprezydent Zabrza, Krzysztof Lewandowski szybko zareagował na stadionową zaczepkę na swoim facebook'owym profilu.

Lewandowski pasibrzuchu – koniec bajek na facebooku” – transparent o takiej treści pojawił się trybunie podczas niedzielnego meczu Górnika Zabrze ze Śląskiem Wrocław. Wiceprezydent Zabrza, Krzysztof Lewandowski szybko zareagował na stadionową zaczepkę na swoim facebook’owym profilu.

1. Górnik WYGRAŁ. To najważniejsze. 2. Kochana Torcido, obiecuję, że zacznę się odchudzać. Dziękuję za troskę o moje zdrowie i zwiększenie zasięgów na fb. 3. Piłkarze za wspaniają grę dostaną wspaniałe przelewy. W końcu Górnik to najlepszy klub na Górnym Śląsku, choć czasem ma chwilowe problemy!” – napisał na facebooku wiceprezydent Zabrza.

Co jak co zastępca prezydent Małgorzaty Mańki-Szulik pokazał, że ma do siebie dużo dystansu i nie brakuje mu poczucia humoru. Te tym bardziej nie powinno innych opuszczać, bo w końcu jak jest mecz, to jest święto, a dzisiejsze spotkanie ze Śląskiem Biało-Niebiesko-Czerwoni wygrali 2:0.

Foto: https://www.facebook.com/krzysztof.lewandowski.98622

Podobne artykuły

Po raz kolejny będzie marszałkiem województwa śląskiego?

redaktor

Górnik Zabrze wraca z Gdańska z jednym punktem

redaktor

Nielegalne odpady z Niemiec przejęte w Zabrzu [ZDJĘCIA]

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «