fbpx
BIZNES

Wyjątkowa kobieca biżuteria na każdą okazję – poznaj markę Pandora

Biżuteria to taki element, który doskonale uzupełnia każdą damską stylizację, podkreślając jej kobiecy charakter. Obecnie na rynku znajdziemy szeroki wybór różnej biżuterii, umożliwiający dobór każdego z elementów do naszego gustu. Hasłem XXI wieku jest więc „personalizacja”. O tym, co obecnie się nosi oraz jak dbać o naszą biżuterię, dowiesz się z poniższego materiału. Zapraszamy do lektury.

Jaka biżuteria jest teraz modna?

Chociaż mówi się, że „o gustach się nie dyskutuje” to jednak na rynku biżuterii obserwujemy z sezonu na sezon nowe trendy. Niezmienne pozostają jednak wybrane elementy biżuterii takie jak klasyczne pierścionki, złote czy srebrne bransoletki oraz kobiece naszyjniki, które zawsze i wszędzie doskonale się sprawdzają. Dzisiaj biżuteria to coś więcej niż element ozdobny do kobiecej stylizacji. To często sposób na wyrażenie siebie i podkreślenie swoich upodobań. Doskonale w tym świetle odnajdują się tzw. bransoletki modułowe. W tej kategorii liderem od lat jest marka Pandora, która pozwala na wybrany przez nas rodzaj bransoletki dokładać poszczególne charmsy (niewielkie zawieszki), które występują w różnych wzorach i kolorach. W tym wypadku nie ma żadnych ograniczeń, poza naszą wyobraźnią.

Jak czyścić bransoletki Pandora?

Pandora by mogła nas cieszyć przez lata, wymaga odpowiedniej pielęgnacji, która nie jest trudna. Możemy oddać się w ręce profesjonalistów, zakupić specjalny zestaw kosmetyków w firmowym sklepie Pandory bądź sięgnąć po sprawdzone domowe sposoby. Poniżej przedstawiamy wszystkie możliwości:

  • Czyszczenie u jubilera: bransoletkę możesz oddać do pobliskiego jubilera, który w bezpieczny sposób za pomocą profesjonalnych środków wyczyści Twoją bransoletkę.
  • Czyszczenie za pomocą oryginalnego zestawu do czyszczenia Pandora: w skład zestawu wchodzi delikatny roztwór do czyszczenia, specjalna tacka, dwustronna ściereczka do czyszczenia i polerowania oraz miękka szczoteczka. Jego użycie jest bardzo proste i polega na zamoczeniu biżuterii a następnie wysuszeniu i wypolerowaniu.
  • Czyszczenie folią aluminiową i proszkiem do pieczenia: to nieco ryzykowny, ale bardzo skuteczny sposób na czyszczenie biżuterii. Do miski wyłożonej folią aluminiową należy wsypać proszek do pieczywa, sól i ocet a następnie wymieszać składniki. Następnie dodajemy wrzącą wodę i za pomocą pęsety wkładamy biżuterię do roztworu. Po 30-minutowym kąpieli możemy biżuterię wysuszyć i wypolerować miękką ściereczką. Należy jednak unikać stosowania tej metody zbyt często, ponieważ może ona uszkadzać biżuterię w dłuższej perspektywie.
  • Czyszczenie za pomocą szczoteczki do zębów: ten sposób doskonale sprawdzi się w przypadku zawieszek z trudno dostępnymi miejscami. Możemy do czyszczenia namoczyć szczoteczkę w jednym z powyższych roztworów bądź przygotować wodę z rozpuszczonym mydłem.

Podobne artykuły

Czy warto zdecydować się na taras drewniany?

@admin

Majówka górach ? Postaw na Piastun Spa & Wellness w Krynicy Zdrój

redaktor

Paweł Kobyliński pisze – Miasto inwestuje – przedsiębiorcy tracą…

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «